Windows 10 kurulumu ürün anahtarı istiyor

TrDrago

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10'dan 8.1'e geçtim beğenmedim tekrar Windows 10'a geçmeye çalıştım ancak ürün anahtarı istiyor. Bunu nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan 8.1'e geçtim beğenmedim tekrar Windows 10'a geçmeye çalıştım ancak ürün anahtarı istiyor. Bunu nasıl çözeceğim?

Kurarken onu es geçebilirsin. Sonrasında internetten Windows kodları bulup deneme yanılma yöntemiyle tamamlayabilirsin.

Windows 8.1'i etkinleştirip öyle geçmeyi denemen lazım veya yükseltme yöntemi yerine USB ile sıfırdan kurulum yapman lazım. Sıfırdan kurulumda da böyle ise "ürün anahtarım yok" kısmına tıkla geç sonra yazarsın. Yükseltme yönteminde ise ya 8.1'i etkinleştirecek ya da Windows 10 ürün anahtarı gireceksin.

Windows 8.1'i etkinleştirip öyle geçmeyi denemen lazım veya yükseltme yöntemi yerine USB ile sıfırdan kurulum yapman lazım. Sıfırdan kurulumda da böyle ise "ürün anahtarım yok" kısmına tıkla geç sonra yazarsın. Yükseltme yönteminde ise ya 8.1'i etkinleştirecek ya da Windows 10 ürün anahtarı gireceksin.
Nasıl etkinleştiriliyoki reis

Öyle şey olur mu hocam? Gitsin 100-150 bilemedin 200 liraya OEM key alsın. Kumar oynamaya gerek yok.

Ne kumarı? Ben crack yüklesin demedim. İnternette kullanılan kodlardan oluyor bazıları işe yarıyor. Bende yaradı mesela. Geçen hafta bir sitedeki kod işe yaradı ve hala tıkır tıkır işe yarıyor. Güncellemede yaptım sorun yok.

Windows 10'daki ürün anahtarını biliyor musun?
Hayır öğrenmenin bi yöntemi varmı .öncedende windows 7 den 10 a yükseltmiştim ürün anahtarı fln istememişti

Windows 10'daki ürün anahtarını biliyor musun?
Bide knk 8.1 e alınca ekran kartı hani ilk açılırken pc sesli bi şekilde açılır sonra sesi azalır ya azalmıyor sesi ful sesli çalışıyo ondan dolayı windows 10 a geçmek istiyorum

Geri
Yukarı