Windows 10 kurulumunda "yeni bölüm oluşturamadık" hatası

İbrahim Güneş

Hectopat
Daha fazla  
FreeDOS notebookuma UEFI kurulum yapamıyorum. Her şey olması gerektiği gibi, USB 2.0 belleğe ISO dosyasını kurdum zaten bilgisayar da görüyor ama yüklerken 'yeni bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık. Daha fazla bilgi için kurulum günlüğü dosyalarına bakın' hatası alıyorum. Bilgisayarın USB 2.0 portu olmadığını belirteyim, sadece 3.0 portu üzerinden yükleme yapmak zorundayım.

1577779620476.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar bende aynı problem yaşıyorum. yeni pc aldım freedosla la gelen ssd ve hdd var sistemde. 2 gündür uğraşıyorum. Ssd veya hdd ikisinide deniyorum Aşağıdaki hatayı alıyorum.

"YEni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık. Daha fazla bilgi için kurulum günlüğüne bakın."

Dosya Ekleri

• IMG_3587.jpg
    IMG_3587.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 85
Bu yolu izledim başka bir problemle karşılaştım fakat birkaç kurcalama ile kendiliğinden çözüldü durum
Arkadaşlar bende aynı problem yaşıyorum. yeni pc aldım freedosla la gelen ssd ve hdd var sistemde. 2 gündür uğraşıyorum. Ssd veya hdd ikisinide deniyorum Aşağıdaki hatayı alıyorum.

"YEni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık. Daha fazla bilgi için kurulum günlüğüne bakın."
Bir de bu yolu denemem önerildi bana, isterseniz bir bakın

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1577782078545.jpg
    FB_IMG_1577782078545.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 96
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı