Windows 10 kurulumunu yapamıyorum

Laptopmu ?
İstersen tüm gün bekle açılmayacak. O dosya ile format atamazsınız bu şekilde. Örnek Windows 10 Pro 64-Bit .iso dosyası indirmen gerek. Bilgisayar özelliklerini söyler misin?
Boş boş yorum yapmayın Allah aşkına ne alakası var ? O program ile 100 kez usbye Windows yazdırmışımdır bir kere bile sorun olmadı illada iso olacak diye birşey yok Rufusla aynı işlem yapılıyor zaten İSO indiriliyor USB belleğe yazılıyor İSO siliniyor sonradan olanlar bu. Sadece bildiğim kadarıyla UEFİ seçemiyoruz.

Anlık olarak öğleden sonra 1:17 de beklemeye başladım gelişmeleri yazıcam, belki sorunu yaşayan arkadaşlara da bir fikir olur bekleme konusunda.

Nasıl yani Windowsun usb ye kurulum yazma programı kendisi çalışmıyor ve technopat ta dahil internetteki bunu kullanarak yapılan tüm kurulum videoları eksik veya yalan mı?
Bak USB kurulum yazma programı farklı yukarıda dediğiniz, Windows kurulum aracı farklı.
Laptopmu ?

Boş boş yorum yapmayın Allah aşkına ne alakası var ? O program ile 100 kez usbye Windows yazdırmışımdır bir kere bile sorun olmadı illada iso olacak diye birşey yok Rufusla aynı işlem yapılıyor zaten İSO indiriliyor USB belleğe yazılıyor İSO siliniyor sonradan olanlar bu. Sadece bildiğim kadarıyla UEFİ seçemiyoruz.
Adamın dediği Windows kurulum aracı var ya o. USB belleğe yazılımı değil.
İndirdiğin Windows kalıbının linkini yollar mısın?

İstersen tüm gün bekle açılmayacak. O dosya ile format atamazsınız bu şekilde. Örnek Windows 10 Pro 64-Bit .iso dosyası indirmen gerek. Bilgisayar özelliklerini söyler misin?
Pekala sizi dinleyip bilgisayara hard reset atıyorum şuan. Dediklerini dinleyeceğim. Bilgisayar özellikleri tam olarak Windows 10 minimum gereksinimler diyebilirim. Gıgabyte bir anakart(P31-ES3G) 2 gb ddr2 ram intel core 2 duo(E7300) işlemci 500 MB ekran kartı (ATI Radeon Hd 3400 series) 300gb samsung hdd

Pekala sizi dinleyip bilgisayara hard reset atıyorum şuan. Dediklerini dinleyeceğim. Bilgisayar özellikleri tam olarak Windows 10 minimum gereksinimler diyebilirim. Gıgabyte bir anakart(P31-ES3G) 2 gb ddr2 ram intel core 2 duo(E7300) işlemci 500 MB ekran kartı (ATI Radeon Hd 3400 series) 300gb samsung hdd
Hocam arkadaş boş konuşuyor daha kendisi ne diyor bilmiyor. Ayrıca Windows 10 boşta 2GB ram kullanıyor ve sizdede 2GB RAM var.

Zaten Windows 7’den 10’a geçiş yapıyorsan temiz bir başlangıç yapmalısın. Normalde hep en güncelini kullanmak gerekir ama sistem bileşenleri kötü, 7’de ki performansı alamayabilirsin. Bende de böyle bir sistem var, uzay montajlı ihtiyaç olunca çıkarıyorum. Windows 7’de mutluyum, 10 problem yaratıyor.
Hocam arkadaş boş konuşuyor daha kendisi ne diyor bilmiyor. Ayrıca Windows 10 boşta 2GB ram kullanıyor ve sizdede 2GB RAM var.
Lan kes sen kendine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı