Windows 10 kurulurken kapanıyor

VoidInCredible

Hectopat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
Kingston 480gb
Ekran kartı
Asus Gtx 760
Arkadaşlar bilgisayarımdan zamanında HDD'lerimi çıkarttığımdan beri ne Windows kuruyor ne açılıyor, yeni bir SSD aldım SSD'yi görüyor ancak Windows kurarken ne kadar seçsemde kapanıyor kurulmuyor. Sonra kurulu Windows var deyip iptal ediyor kapanıyor. Sorun neden kaynaklanıyordur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımdan zamanında HDD'lerimi çıkarttığımdan beri ne Windows kuruyor ne açılıyor, yeni bir SSD aldım SSD'yi görüyor ancak Windows kurarken ne kadar seçsemde kapanıyor kurulmuyor. Sonra kurulu Windows var deyip iptal ediyor kapanıyor. Sorun neden kaynaklanıyordur?

Windows kurmaya çalışırken gelebildiğin son aşama neydi disk seçme falan mı?

Eğer Windows kurma ekranına gelebiliyorsanız sorunu daha net anlatın diski CMD ile sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Eğer Windows kurma ekranına gelebiliyorsanız sorunu daha net anlatın diski CMD ile sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
İlk takışımda ssdyi seçtim ve kurulurken kapandı sonrasında hiç o kısma geri gelemedim.

Windows kurma ekranında ise şimdi yükleye bastıktan sonra Windows zaten yüklü hatası veriyor.

İsterseniz bir video çekip gösterebilirim.

İlk takışımda SSD'yi seçtim ve kurulurken kapandı sonrasında hiç o kısma geri gelemedim.

Windows kurma ekranında ise şimdi yükleye bastıktan sonra Windows zaten yüklü hatası veriyor.

Anladım şöyle yapabilirsiniz Windows kurma ekranına girerken Windows logosu çıktıktan sonra CMD'ye girin kısayol tuşu Shift F10 girdikten sonra şunları yazın.

diskpart.

list disk.

select disk 0

clean.

ve tekrar deneyin işe yarar diye düşünüyorum inşallah çözüm olur.

Anladım şöyle yapabilirsiniz Windows kurma ekranına girerken Windows logosu çıktıktan sonra CMD'ye girin kısayol tuşu Shift F10 girdikten sonra şunları yazın.

Diskpart.

List disk.

Select disk 0

Clean.

Ve tekrar deneyin işe yarar diye düşünüyorum inşallah çözüm olur.

CMD'ye nasıl gireceğim?

diskpart.

list disk.

select disk 0

clean.

ve tekrar deneyin işe yarar diye düşünüyorum inşallah çözüm olur.
diskpart yazdıktan sonra komuda birşey yazamıyorum ve bir süre sonra pc kapanıyor.

Diskpart yazdıktan sonra komuda bir şey yazamıyorum ve bir süre sonra PC kapanıyor.

Diskpart yazdıktan sonra takılmalar olabiliyor tekrar tekrar deneyin ama sürekli kapanıyorsa diskle alakası olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı