Windows 10 kurulurken kapanıyor

VoidInCredible

Hectopat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
Kingston 480gb
Ekran kartı
Asus Gtx 760
Arkadaşlar bilgisayarımdan zamanında HDD'lerimi çıkarttığımdan beri ne Windows kuruyor ne açılıyor, yeni bir SSD aldım SSD'yi görüyor ancak Windows kurarken ne kadar seçsemde kapanıyor kurulmuyor. Sonra kurulu Windows var deyip iptal ediyor kapanıyor. Sorun neden kaynaklanıyordur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hala açık.

BIOS'u tekrar kapatmanıza gerek yok. Diski takıp BIOS'tan çıkın ve tekrar girin.

Hayır hala açık.

USB'ye kurduğum Windows hatalı olabilir mi?

Bilgisayar Windows kurma ekranına gelmeden kapandığı için olamaz.

Hayır hala açık.

USB'ye kurduğum Windows hatalı olabilir mi?

Eğer kurarken mavi ekran verirse dediğiniz gibi olabilir.

BIOS'u tekrar kapatmanıza gerek yok. Diski takıp BIOS'tan çıkın ve tekrar girin.

yinede sildim tekrar usbye kuracağım denediğimde söylerim

İso kurduğum pc windows 10u indirmedi bende 8.1 kurdum. Windows 8.1 kurarken Uyumluluk raporu diye birşey çıktı.

Son düzenleme:
Yine de sildim tekrar USB'ye kuracağım denediğimde söylerim.

ISO kurduğum PC Windows 10'u indirmedi bende 8.1 kurdum. Windows 8.1 kurarken uyumluluk raporu diye bir şey çıktı.

Nasıl yani.

Bu arada artık PC kapanmıyor 2 bölüm var özel ve yükselt yükselt kabul etmiyor özele basarsam sürücü ve disk diye 4 adet şey çokıyor.

Fotoğraf atma yerini bulamadım bende Discord fotoğraf link attım.

CMD'den size yazdığım şeyi yapın o diski direk temizler aslında attığınız yerden biçimlendir diyerek de oluyor da bence komut ile yapmak daha iyi. Siz deneyin olmaz ise komutla yapın.

Bu arada artık PC kapanmıyor 2 bölüm var özel ve yükselt yükselt kabul etmiyor özele basarsam sürücü ve disk diye 4 adet şey çokıyor.

Fotoğraf atma yerini bulamadım bende Discord fotoğraf link attım.

O 4 şey sizin sizin diskinizin ayrılmış hali onu tek disk yapmanız lazım.

CMD'den size yazdığım şeyi yapın o diski direk temizler aslında attığınız yerden biçimlendir diyerek de oluyor da bence komut ile yapmak daha iyi. Siz deneyin olmaz ise komutla yapın.

O 4 şey sizin sizin diskinizin ayrılmış hali onu tek disk yapmanız lazım.
4 adet var hangisini biçimlendireceğim

Geri
Yukarı