Windows 10 Laptop WI-FI Kapalı Sorunu

Anıll

Kilopat
Dün hiçbir sorun yokken laptop'u kapattım. Bugün açtığımda bilgisayarın altındaki kablosuz bağlantı simgesi yanmıyor. FN + F2 (F2'nin üstünde kablosuz bağlantı işareti var) basıyorum fakat düzelmiyor. Ne yapabilirim? Bir anda oldu.

Dün hiçbir sorun yokken Laptop'u kapattım. Bugün açtığımda bilgisayarın altındaki kablosuz bağlantı simgesi yanmıyor. FN + F2 (F2'nin üstünde kablosuz bağlantı işareti var) basıyorum fakat düzelmiyor. Ne yapabilirim? Bir anda oldu.

Aynı sorun bende de olmuştu. Ben şu şekilde çözdüm. Önce aygıt yöneticisine girdim. Sonrasında ağ bağdaştırıcılarına tıkladım. Oradan Wireless aygıtına sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir dedim. Çıkan ekranda sürücü yazılımı için bilgisayarımı taraya tıkladım. Sonrasında yeniden başlattım ve açıldığında internete bağlanabildim.

Aynı sorun bende de olmuştu. Ben şu şekilde çözdüm. Önce aygıt yöneticisine girdim. Sonrasında ağ bağdaştırıcılarına tıkladım. Oradan Wireless aygıtına sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir dedim. Çıkan ekranda sürücü yazılımı için bilgisayarımı taraya tıkladım. Sonrasında yeniden başlattım ve açıldığında internete bağlanabildim.
Bilgisayarımı taraya tıkladıktan sonra nereye tıkladınız? Çünkü klasör seçmemi istiyor. İnternette ki driver'ları denedim fakat bir çözüme ulaşamadım. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı