Windows 10 lisans anahtarı kaybolur mu?

nlc

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben lenovo G50 70 laptop kullanıcısıyım. Bilgisayarı aldığımda Windows 8 vardı yani o zamanlar en güncel olan işletim sistemi buydu. Sonra Windows 10 kampanyası ile ücretsiz geçiş yaptım şu anda son sürüm windows 10 kullanıyorum. Laptop alırken bana Windows cd'si verilmedi. Gömülü olarak içinde varmış galiba ben daha lisans anahtarımı bile bilmiyorum. Şu anda dijital lisans ile etkinleştirilmiş. Lenovo'da novo tuşu ile windows 8’e geri dönüyor ama ben şimdi recovery yaparak windows 8 geçiş yapabiliyorum. Şimdi ben Windows 8’e geçsem geri tekrar windows 10'a geçebilir miyim ya da lisansım Windows 10'da durur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım Windows 8.1 ile geldi. Ücretsiz yükseltme yaptım Windows 10'a. Hemen ardından geri Windows 8.1'e döndüm Windows 10'un kurtarma seçeneklerinden. Uzun bir süre Windows 8.1 kullanmaya devam ettim. Sonra temiz kurulum ile Windows 10'a temelli geçtim. Herhangi bir lisans sıkıntısı çıkmadı. :)

Şu program ile lisans anahtarını görebilirsin. Ne olur ne olmaz bir yere yazmakta fayda var...

Download Speccy | Find your computer specs, free!

Benim bilgisayarım Windows 8.1 ile geldi. Ücretsiz yükseltme yaptım Windows 10'a. Hemen ardından geri Windows 8.1'e döndüm Windows 10'un kurtarma seçeneklerinden. Uzun bir süre Windows 8.1 kullanmaya devam ettim. Sonra temiz kurulum ile Windows 10'a temelli geçtim. Herhangi bir lisans sıkıntısı çıkmadı. :)

Şu program ile lisans anahtarını görebilirsin. Ne olur ne olmaz bir yere yazmakta fayda var...

Download Speccy | Find your computer specs, free!

Teşekkür ederim.
Lisansınıza bir şey olmaz. Tekrar lisanslı Windows 10 kullanmak için Windows Yükleme Aracı'ndan Windows 10'u yüklemeniz yeterli. Yükledikten sonra internete bağlandığınızda lisansınız otomatik olarak tekrar dijital lisans ile etkinleştirilir.
Teşekkür ederim.
Speccy ile lisans anahtarınızı öğrenmeniz sizin için daha iyi olacaktır sorun böyle çözülmüştür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı