Windows 10 lisans anahtarını nereden alınır?

Geçmiş günlerde bilgisayarıma Windows 10 Home kurdum. Etkinleştirmek istiyorum fakat güvenilir sitelerde Windows 800-900 lira civarı satılırken bazı sitelerde ise 30-60 lira arası değişiyor. Bu sitelere güvenebilir miyim? Veya önerebileceğiniz bir site var mı?

GameSatış'tan alın hocam Windows 10 Pro ve Office Key aldım 10 TL'ye 1 yıl oldu sorun yok.

Ben 2 ay önce bedava olarak etkinleştirdim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ve orjinal koddan bir farkı oladuğunu sanmıyorum...

Ben 2 ay önce bedava olarak etkinleştirdim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ve orijinal koddan bir farkı oladuğunu sanmıyorum...

Sana şöyle diyeyim. Eğer kodu aldığın site kodu siteden kaldırmasa herkes giriş yapmaya çalışacak ve kod blackliste girecek bilgin olsun.

Sana şöyle diyeyim. Eğer kodu aldığın site kodu siteden kaldırmasa herkes giriş yapmaya çalışacak ve kod blackliste girecek bilgin olsun.
Ben tam olarak öyle yapmadım
Nasıl olacak yardımcı olursan sevinirim.
Sana bir video linki atıcam o videoyu izleyip yapabilirsin. (Tabii videoyu bulabilirsem)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
/////// Yanılmıyorsam bu videoydu gayet kolay bir yöntem bunu bir dene istersen
Bul ama bu Key anakarta gömülecek mi ben cracklemek istemiyorum bu ara.
"bu Key anakarta gömülecek mi ben cracklemek istemiyorum" Ne demek istiyorsun? Anlayamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
/////// yanılmıyorsam bu videoydu gayet kolay bir yöntem bunu bir dene istersen.

"Bu Key anakarta gömülecek mi ben cracklemek istemiyorum" ne demek istiyorsun? Anlayamadım.

Peki bu işlemi 1 kere mi yapacaz. Anakarta gömülecek mi format atınca yapmaya gerek var mı sonsuza denk kurtulacak mıyız?

Yeni konular

Geri
Yukarı