Windows 10 "lisans koşuları bulamıyor" hatası

MurphyAmca

Centipat
Daha fazla  
2015 sürümünde winreducer NTLite veya msmg Tools ile herhangi bir değişiklik yaptıgında özellikle sıkıştırıldıgında "lisans koşuları bulamıyor" hatası alıyorum. Windows yüklenmiyor. Veya Hyper kaldırıldıgında aynı hatayı alıyorum düzeltilebilir ama yaklaşık 50 defa format atıp test etmem gerekecek. 2016'da ise System32 de iernonce.dll olmadıgı için addon kopierer ile katılımsız otomatik uygulama yükleyemiyorum bu benm için önemli Windows yüklerken daha açılmadan programlar yükleniyor nerframework visualc++ Full paketleri vs. iernonce.dll gerekli DLL dosyalarını ISO içerisine ekledim bu sefer hiç tepki vermiyor. Özellikle 2015 çok hızlı ve az RAM tüketiyor XP'den farkı yok. 2016 bir tık gözle görülmeyecek kadar agır 2018 ise inanılmaz stabil iyi çalışıyor hiçbir sıkıntısı yok tek sorun 8 GB RAM ile sistem boşta %8 bellek kullanıyor 2015 ve 2016 %6 RAM kullanıyor yani sırf %2 daha az RAM kullansın diye 2 aydır ugraşıyorum çözemedim uyurken düşünüyorum birini çözsem bu sefer CMD onarma yapmak istediğinde hata alıyorum veya photowiever açılıyor ama resim görüntülenmiyor konuya gelecek olursak ben kendimi durduramıyorum işimden gücümden oldum bana akıl verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı