Windows 10 lisans süresi bitti

mev12.a

Picopat
Daha fazla  
RAM
16gb
SSD veya HDD modeli
500gb m2 ssd
Ekran kartı
Rtx 3060 gigabayt
Anakart
Msi b610m
İşlemci
I5 12400f
Ben yeni PC aldım ama aldıktan 2 gün sonra sağ altta Windows'u etkinleştir diye bir yazı çıktı. Bu PC'nin önceden kullanıldığını mi gösteriyor tam bu konuya hakim değilim ama 1 ay boyunca o yazının gelmemesi gerekmiyor diye biliyorum.

Ben yeni PC aldım ama aldıktan 2 gün sonra sağ altta Windows'u etkinleştir diye bir yazı çıktı. Bu PC'nin önceden kullanıldığını mi gösteriyor tam bu konuya hakim değilim ama 1 ay boyunca o yazının gelmemesi gerekmiyor diye biliyorum.

Hayır öyle bir şey yok. Windows satın almadıysanız doğaldır. Size sadece işletim sistemini kurarlar, etkinleştirmezler.

Aldığınız site deneme Windows 10 sürümü kuruyor. Bundan dolayı da kendiniz etkinleştirmeniz gerekli. Tabi etkinleştirmezseniz bir kayıp olmaz.

Hayır normal bir şeydir bu Windows key alıp etkinleştirmeniz gerekiyor.

Hayır öyle bir şey yok. Windows satın almadıysanız doğaldır. Size sadece işletim sistemini kurarlar, etkinleştirmezler.

Windows 10 Pro mu yoksa Windows 10 Home mu? OEM key alman lazım.

Aldığınız site deneme Windows 10 sürümü kuruyor. Bundan dolayı da kendiniz etkinleştirmeniz gerekli. Tabii etkinleştirmezseniz bir kayıp olmaz.

Hayır normal bir şeydir bu Windows key alıp etkinleştirmeniz gerekiyor.

Hayır zaten lisans olmadığı için sağ altta Windows'u etkinleştir çıktığını biliyorum ama bu 2 günde çıktı ilk 2 gün yoktu 2gunun sonunda çıktı aynı zamanda Windows 10 Pro
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodakileri yapsam sorun olur mu?

Hayır zaten lisans olmadığı için sağ altta Windows'u etkinleştir çıktığını biliyorum ama bu 2 günde çıktı ilk 2 gün yoktu 2gunun sonunda çıktı aynı zamanda Windows 10 Pro
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güvenilir değil. Sizi bir sunucuya bağlıyor oradan da ne olacağını bilemezsiniz. İnternette keyler satılıyor. Onları satın alınız.

İnternetten key alın

Geri
Yukarı