Windows 10 lisansı gitti

furkiglcn

Femtopat
Daha fazla  
Benim Windows 10 lisansım vardı fakat süreli olmadığı halde Windows lisansım gitmiş. Etkinleştirme anahtarını bulmayı denedim buldum denedim hizmetlerle bağlantı kurulamıyor diyor. Neden olabilir? (Windows 11'e geçmiştim denemek için sonra beğenmeyince geri almıştım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal, lisans Windows 11 olarak kayıt oluyor anakartta ve alt sistemlerde çalışmıyor. Ben de aynı olayı Windows 7'den 10'a geçip tekrar 7'ye geçince yaşamıştım.

Windows 10da aktif ettiğim ve uzun süre kullandığım lisansla 11 e geçtim birkaç ay sonra 10a döndüm hepsinde de sorunsuz çalıştı. Lisansı nereden edindin?

OEM key bile satın almışsanız gitmemesi gerekir çünkü Windows 11 lisansı Windows 10 lisansı ile uyumludur. OEM lisans anakarta gömülür, format atılınca ya da farklı bir işletim sistemine geçince gitmez.

Benim Windows 10 lisansım vardı fakat süreli olmadığı halde Windows lisansım gitmiş. Etkinleştirme anahtarını bulmayı denedim buldum denedim hizmetlerle bağlantı kurulamıyor diyor. Neden olabilir? (Windows 11'e geçmiştim denemek için sonra beğenmeyince geri almıştım)

Windows 10 hangi sürüm hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı