Windows 10 lisansı nasıl başka cihaza aktarılır?

vacshot34

Hectopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL Ripjaws 2x8
SSD veya HDD modeli
WD 1TB hard disk, Samsung 860 evo SSD
Ekran kartı
RX580
Anakart
Asus B450M
İşlemci
I5 8400
Merhaba arkadaşlar, 3 yıl önce toplama bilgisayar alıp orijinal Windows 10 sarın almıştım. Şimdi bilgisayarımı satıp başka bir bilgisayar almak istiyorum. Satın aldığım Windows 10 sadece şu anki cihazımda mı kalıyor? Yoksa yeni alacağım bilgisayar transfer edebiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 3 yıl önce toplama bilgisayar alıp orijinal Windows 10 sarın almıştım. Şimdi bilgisayarımı satıp başka bir bilgisayar almak istiyorum. Satın aldığım Windows 10 sadece şu anki cihazımda mı kalıyor? Yoksa yeni alacağım bilgisayar transfer edebiliyor muyum?
Cidden daha önce orjinal windowsa o kadar para verdinmi internette 20 tl ye alırdın bi kod orjinal yapardı.

Cidden daha önce orjinal windowsa o kadar para verdinmi internette 20 tl ye alırdın bi kod orjinal yapardı.
Bilgisayarı vatan bilgisayardan almıştım, eğer windowsu orijinal almazsam bi sıkıntı olduğunda paraçaları tek tek göndermem gerektiğini söylemişlerdi. Bu yüzden orijinal almıştım

Olur, ama şöyle. 1 . Microsoft hesap bı .
2. Microsoft hesap bı na Windows un kayıtlı olması .
3. Windows etkinleştirme kodu nu bilmen.
4. En önemlisi yeni makina da ( yakın zamanda bu cihaz da degisiklik yaptim tiki ni işaretlemen .
İşaretlemessen kod dogru olsa da hi kabul etmeyebilir .
( Windows anakart gömülüdür) bu cihaz da değişiklik yaptım tiki mutlaka isaretlenmeli dir .

Olur, ama şöyle. 1 . Microsoft hesap bı .
2. Microsoft hesap bı na Windows un kayıtlı olması .
3. Windows etkinleştirme kodu nu bilmen.
4. En önemlisi yeni makina da ( yakın zamanda bu cihaz da degisiklik yaptim tiki ni işaretlemen .
İşaretlemessen kod dogru olsa da hi kabul etmeyebilir .
( Windows anakart gömülüdür) bu cihaz da değişiklik yaptım tiki mutlaka isaretlenmeli dir .
Benimki OEM miş. Bu yüzden başka hesaba geçiremiyorum galiba

Geri
Yukarı