Windows 10 lisansı Windows 11'i etkinleştirir mi?

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Windows 10 kullanıcısıyım. Retail key alarak Windows 10'u aktif etmiştim. Windows 11'e geçişte sürüm orjinal olur mu? Olmayacağını düşünerek nasıl aktif edebiliriz? Anahtar mı almamız gerek?

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben beta sürümü kurmuştum iso ile bu nihai sürümü güncelleme kısmına düşer mi ? Yoksa tekrar iso ile kurmam mı gerekir ? Bu arada win 10 pro keyi ile giriş yaptım herhangi bir sorun olmadı konuyu açan arkadaşa cevap olarak söyleyebilirim .

Ben beta sürümü kurmuştum iso ile bu nihai sürümü güncelleme kısmına düşer mi ? Yoksa tekrar iso ile kurmam mı gerekir ? Bu arada win 10 pro keyi ile giriş yaptım herhangi bir sorun olmadı konuyu açan arkadaşa cevap olarak söyleyebilirim .
Teşekkür ederim hocam. Siz nereden satın almıştınız keyi.

Ben Amazon üzerinden aldım çok cüzzi bir miktara hem de. Yorumlara bakıp güvenilir bir satıcı bulabilirsiniz. Formda daha bilgili kişiler vardır ben ilk kez denedim bir sorun yaşamadım açıkçası.
Hocam yazılım budurdan almayın da diğerleri hakkında bilgim yok. Adamlardan aldım 1 yıl dayanmadı kullanım hakkı dolmuş. Sonrasında da kendilerine ulaşmama rağmen destek vermediler. Aman diyim.

Hocam yazılım budurdan almayın da diğerleri hakkında bilgim yok. Adamlardan aldım 1 yıl dayanmadı kullanım hakkı dolmuş. Sonrasında da kendilerine ulaşmama rağmen destek vermediler. Aman diyim.
Sağlamlisansdan aldım. 3 kez satın alım işlemi yaptım. Sadece 1 tanesinde OEM yerine Retail key vermişlerdi. Onda da hesabıma aradaki fiyat farkını indirim olarak yansıtmışlardı. Oraya soracağım ama ordan aldığım Windows 10 lisans anahtarının Windows 11 de geçerli olacağını düşünmüyorum.

Hocam yazılım budurdan almayın da diğerleri hakkında bilgim yok. Adamlardan aldım 1 yıl dayanmadı kullanım hakkı dolmuş. Sonrasında da kendilerine ulaşmama rağmen destek vermediler. Aman deyim.

Yani ismini hatırlamıyorum şu an ama bayağı ilgililer şimdilik:) tavsiye için sağ ol.

Burada yazdığı gibi sürümünüzü kontrol edin. OEM veya Retail ise bir sorun yaşamazsınız geçişte.

Bir sıkıntı olmaz. Windows 10'da olduğu gibi orjinal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı