Windows 10 lisansı yeni bilgisayara aktarılabilir mi?

emrah bora

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat üyeleri, size bir soru sormak istiyorum. Ben yeni bir sistem topladım, siparişini verdim İtopya'dan, yakında gelecek. O sistemin içinde sanırım Windows 10 deneme sürümü bulunuyor. Ben eski bilgisayarımdaki Windows 10 kurulu olan SSD'yi yeni bilgisayarıma taksam Windows'u orijinal olarak kullanabilir miyim? Yoksa OEM lisans mı almalıyım? Ben her halükarda öbür SSD'yi de yeni bilgisayara takacağım. İçindeki Windows 10'u kullanabilirsem çok daha mutlu olurum, yoksa mecbur OEM lisans alacağım. Şimdiden teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

Bildiğim kadarıyla Windows lisansları sadece bir işlemcide çalışıyor. Büyük ihtimalle tekrar lisanslamanız gere

Bildiğim kadarıyla Windows lisansları sadece bir işlemcide çalışıyor. Büyük ihtimalle tekrar lisanslamanız gerekebilir.
ben sağlamlisans.comdan şuan alışveriş yaptım oem key 80 lira iken windows 10 pro lisans key 49 liraydı bende 49 tl olanı aldım. OEM ile arasındaki fark nedir neden ucuz acaba diğeri bir fikriniz var mı ?

Geri
Yukarı