Windows 10 Lite çıksa nasıl olurdu?

Windows 10 lite çıksa nasıl olurdu?

• Çok güzel olurdu

• Sanmıyorum çok kötü olurdu hiçbir özellik olmazdı

• Bilmem

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
1709 sürümleri hardcore stripped deniliyo yani 2004 sürümü ve 1709 sürümlerini kullanman tavsiye windows ta öyle 1809 iyi bir sürüm değil. Hepsinin indirme yeri yanında yazıyor.

1709 en iyisi bence 2004'ü hiç denemedim ama denemem de çünkü 1709 sürümlerinin üstünde 10MHz timer var ve bu sistemi genel olarak performansını kısıtlıyor, bu yüzden 1709 en iyisi.

Windows 7'de Microsoft böyle bir şey yapmıştı. Eski bir masaüstüne Starter kurmuştum gayet güzel çalışmıştı. 10'da niye yok anlamıyorum.

1709 en iyisi bence 2004'ü hiç denemedim ama denemem de çünkü 1709 sürümlerinin üstünde 10MHz timer var ve bu sistemi genel olarak performansını kısıtlıyor, bu yüzden 1709 en iyisi.
2004 sürümünün son hali çok çok daha iyi olacak, sadece işlemciden tut gpu bakımından çok güzel yenilikler var revios un cumulative sürümünü bekliyorum.

Hocam şimdi en iyi sürüm hangisi ReviOS'ta?

1709 sürümü en iyisi, hardcore stripped yani gereksiz her şey kaldırılmış. Ve Microsoft 1803 ile birlikte 10MHz timer diye bir şey koydu bu sistemin genel olarak hızını kasıtlı olarak düşürüyor bu yüzden 1709 ve alt sürümlerini kullanmayı tercih ediyorum.

AmendOS'da hardcore stripped gereksiz her şey kaldırılmış, ve Windows 7 olduğu için daha iyi bence. Ama güncel oyunlar oynuyor iseniz ReviOS 1709 kullanın.

ReviOS_2004_S1.0 (Windows 10)
UnifyOS_1.5_Ready_x64 (Windows 8.1 Pro)
AmendOS_3.0_Ready_x64 (Windows 7)

Hepsinin hafifletilmiş sütümleri çok işe yarar ama genede Patron (Microsoft) güven verici.

1709 sürümü en iyisi, hardcore stripped yani gereksiz her şey kaldırılmış. Ve Microsoft 1803 ile birlikte 10MHz timer diye bir şey koydu bu sistemin genel olarak hızını kasıtlı olarak düşürüyor bu yüzden 1709 ve alt sürümlerini kullanmayı tercih ediyorum.

AmendOS'da hardcore stripped gereksiz her şey kaldırılmış, ve Windows 7 olduğu için daha iyi bence. Ama güncel oyunlar oynuyor iseniz ReviOS 1709 kullanın.
CS:GO oynuyorum sizce hangisini kullanmalıyım, bir sorum daha olacak benim ekran kartım AMD sürücü bulabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı