Windows 10 logosu açılışta gözükmüyor

THE WATCHER

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayar mavi ekran verdiğinden sistem geri yükleme yapmıştım ama şimdi açılırken Windows 10 logosu görünmüyor. Bir tek Lenovo'nun logoları çıkıyor.
Bilgisayarın işletim sisteminde hata olduğundan şüpheliyim. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben bilgisayar mavi ekran verdiğinden sistem geri yükleme yapmıştım ama şimdi açılırken Windows 10 logosu görünmüyor. Bir tek Lenovo'nun logoları çıkıyor.
Benim eski laptopumda da olmuştu, açıkçası takıntılı değilseniz hiç bir kötü yanı yok.

Sistem UEFI ile kurulmuş lenevo yazısı çıkması normal.

Yeni nesil UEFI sistemlerde Windows logosu yerine genelde anakart logosu görünür fakat sizin senaryoda durum farklı sistem geri yüklemesi yaptıktan sonra bu durum oluştu ise bir hata veya anormallik olma ihtimali var fakat sistem açılıyor ise dert etmenizi önermem.

Windows bunun için sıfırlama önerir. Dosyalarınız gitmeyecek şekilde işaretleyebilirsiniz.
Ayarlara girin.
Güncelleştirme ve güvenlik bölümünü açın.
Kurtarma bölümünden sıfırlayabilirsiniz zaten Windows size ne yapacağınızı gösterir.

UEFI kurduysan anakart firmasının logosunun görünmesi gayet normal.

Geri
Yukarı