Windows 10 LoL FPS Sorunu

erenzxczxczc2

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bugün Windows 10 indirdim. Fakat oyun oynarken FPS düşüşü yaşıyorum. Önceden Windows 10 ön izleme sürümünü kullanıyordum. League of Legends oyununu Ön İzleme sürümünü kullanırken +60 FPS alıyordum. Şimdi ise (Windows 10 Pro) 30 FPS alıyorum. Neden böyle oldu anlamadım. Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorundan muzdaribim aynı sorunu windows 8.1 e güncellediğim zaman da yaşamıştım ve güncellemeyi geri aldım şu anda windows 10 yükledim ve fps 5 yani oyun açılmıyor ekran kartım ise AMD HD 7670 directX 12 desteği gelmeyeceğini biliyorum fakat League of Legends oynamak için directX 12mi gerek orasını anlayamadım.

Ben de aynı sorundan muzdaribim aynı sorunu windows 8.1 e güncellediğim zaman da yaşamıştım ve güncellemeyi geri aldım şu anda windows 10 yükledim ve fps 5 yani oyun açılmıyor ekran kartım ise AMD HD 7670 directX 12 desteği gelmeyeceğini biliyorum fakat League of Legends oynamak için directX 12mi gerek orasını anlayamadım.

usta öncelikle HD 7000 üzerine dx 12 desteği var yazılımsal olarak :)

Merhabalar, ben bugün Windows 10 indirdim. Fakat oyun oynarken FPS düşüşü yaşıyorum. Önceden Windows 10 ön izleme sürümünü kullanıyordum. League of Legends oyununu Ön İzleme sürümünü kullanırken +60 FPS alıyordum. Şimdi ise (Windows 10 Pro) 30 FPS alıyorum. Neden böyle oldu anlamadım. Yardım edin lütfen.

Windows 10'u henüz kullanmadım fakat uyumluluk sorunu giderme seçeneği hala duruyorsa onu uygulayıp windows 7 modunda çalıştırırsan fps sorunu çözülecektir :)

Aynı sorun bendede var ekran kartı 960m 4gb 240fps ile oynuyordum suan 5fps oyun. Uyumluluk sorununu gidermeye tıkladım bu seferde oyun ekranı simsiyah oldu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı