Windows 10 LTSB ISO dosyası nasıl bulunabilir?

Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazdığı gibi Windows 10 LTSB sürümünü arıyorum, (şu an Windows 10 1511 kullanıyorum ve memnunum ama Windows 10'un güncelleme politikası yüzünden Update'yi kapatsam bile sürekli 20H2 güncellemesine geçmeye çalışmasından sıkıldım), alt tarafta verdiğim sitede sadece LTSC var ama bana LTSB lazım. Sebebi: LTSC 1809 sürümünü kullanıyor, bana göre 1809 ve onun üstündekinler FPS, performans kaybı bakımından yüksek, bir de latency değeri bakımından; LTSB ise 1607 kullanıyor, ondan dolayı bana LTSB lazım çünkü sistemimde en iyi performans verenler 1511 ve 1607. Windows 10 LTSB 1607 nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce:

İngilizce:

Hocam SHA1 değerini değiştirmek mümkün diye biliyorum ondan dolayı bir ara Windows 7 indirirken site JS'sini cracklemişlerdi diye hatırlıyorum, keysiz sürüm seçip indirebiliyorduk. O tarz bir şey var mı? Microsoft desteği halen daha devam ediyor baktım, mantıken desteği kesilmemiş OS'un piyasaya sunulması gerekiyor yanılmıyorsam.

12 Ekim 2021'de temel destek; 13 Ekim 2026'da da genişletilmiş desteği bitiyor. Tek bulabildiğim link de bu, zaten LTSB'lerin hiçbirini bulamıyorum nedense; hep LTSC çıkıyor karşıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı