Çözüldü Windows 10 LTSB Nasıl Kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

southwest

Kilopat
Maalesef. Sistemim önceden Windows 8.1'di kasma yapınca Windows 7'ye geçmek zorunda kaldım.

Bahsettiğim işlemci neredeyse sizinkiyle aynı güçte. Ayrıca RAM'im 2 GB o sistemde. Windows 10 LTSB gerçekten hafif bir sürüm, ben HDD ile akıcı bir şekilde kullanıyorum. Bir deneyin isterseniz. Kurulumda yardımcı olabilirim.

Bildiğiniz AMD renk ayarı yapılabilen bir uygulama var mı?

Hayır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum tamamlandıktan hemen sonra birkaç işlem yaparken dondu. Bir ara uzun bir süre donmuştu. Şuanlık bir sorun yok. Sanırım zamanla donması geçiyor. Onedrive'ı nereden silebilirim?
Denetim masası > programlar kısmından silebilirsiniz.

Kaspersky diye bir virüs korumasını indirdim. Başka bir formda birisi indirmişti. Bende iyidir diye indirdim. Bunu indirirken Windows Defender'ı kapatmıştım ama şimdi açamıyorum.
Aynı anda 2 antivirus çalışmaz çünkü o yüzden.

Aktif olarak kullandığım bir program yok, bilgisayarı dikkatli kullandığımı düşünüyorum. Arada bir taratma yapmak için Malwarebytes, şüphelendiğim bir dosyayı taramak için "virustotal.com" sitesini kullanıyorum.
Bu konuyu kapatmasak olur mu? Eğer kasmalar şiddetlenirse buradan size ulaşabiliyim diye.

Konu sahibi ben olmuşum zaten. Kapanmaz konu yazabilirsiniz istediğiniz zaman.

İyi günler. Ben bir uygulama indirirken Windows 10 64 Bit mi seçmeliyim yoksa Windows 7 veya 8 mi? Bu sorum belki saçma gelebilir ama Windows 10 Enterprise 2015 LTSB indirdiğim için sordum. Yani Windows 10'un kendisini indirmediğim için hata verebilir mi uygulamalar? Diye sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Ben bir uygulama indirirken Windows 10 64 Bit mi seçmeliyim yoksa Windows 7 veya 8 mi? Bu sorum belki saçma gelebilir ama Windows 10 Enterprise 2015 LTSB indirdiğim için sordum. Yani Windows 10'un kendisini indirmediğim için hata verebilir mi uygulamalar? Diye sordum.

Windows 10 seçmelisiniz.

Windows 10 seçmelisiniz.
Bilgisayarı birkaç gün kullandım. Birkaç sorunla karşılaştım. 1.Bilgisayarı her açtığımda Windows Command Processor açılıyor ve açılmasıyla kapanması bir oluyor. 2. Disk %100 oluyor. Youtubdan çözümlerine baktım ama hiçbirisi olmadı. Sizce Windows 7'ye geri geçmeli miyim? Oyun oynarken fps 30 40'larda geziyor ve aşırı kasmalar oluyor. Windows 7 kullanırken fps 60'lardaydı ama o kadar kasma yapmıyordu.

Bilgisayarı birkaç gün kullandım. Birkaç sorunla karşılaştım. 1.Bilgisayarı her açtığımda Windows Command Processor açılıyor ve açılmasıyla kapanması bir oluyor. 2. Disk %100 oluyor. Youtubdan çözümlerine baktım ama hiçbirisi olmadı. Sizce Windows 7'ye geri geçmeli miyim? Oyun oynarken fps 30 40'larda geziyor ve aşırı kasmalar oluyor. Windows 7 kullanırken fps 60'lardaydı ama o kadar kasma yapmıyordu.
Sürücülerinizi güncelleyin. WPD ile telemetrileri kapatabilirsiniz. Diskiniz %100 oluyorsa HDD'niz arızalı olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı