Windows 10 LTSC sürümü nasıl indirilir?

Kaç tane sürümü var ki? Kusura bakmayın konuya pek hakim değilim. Oyun oynamak için en iyi optimize olan sürümü hangisiyse onu indirmek istiyorum. İnternette lisansı yok gibi gözüküyor.

Hocam çok sağolun rehberi atmışsınız fakat aslında sistemim kötü değil, Windows' un 8 GB Ram' in 4 GB' sini yemesi çok sıkıntı. Sadece daha hafif bir sürüm indirirsem ağır oyunlarda araya giren fps kaybını azaltabileceğimi düşündüm. Bu rehberde çok fazla işlem ve ücretli program, lisans vb. gerekiyor. Ben sadece verilen linkten kurulum flashını hazırlayıp kursam da kullanılan Ram'i azaltmaya
yeterli olur mu?

Hocam çok sağ olun rehberi atmışsınız fakat aslında sistemim kötü değil, Windows'un 8 GB RAM'in 4 GB'sini yemesi çok sıkıntı. Sadece daha hafif bir sürüm indirirsem ağır oyunlarda araya giren FPS kaybını azaltabileceğimi düşündüm. Bu rehberde çok fazla işlem ve ücretli program, lisans vb. gerekiyor. Ben sadece verilen linkten kurulum flashını hazırlayıp kursam da kullanılan RAM'i azaltmaya.
Yeterli olur mu?

Atlas OS kurun bende 16 GB RAM olduğundan sıkıntı olmuyor ama bir ara yüklemiştim 700 MB falan kullanıyordu.

Geri
Yukarı