Windows 10 "Lütfen bekleyin" diyor

slayerwqw

Hectopat
Bilgisayarimda lütfen bekleyin diye hata ile karşılaştım. Sonrasında format atmaya karar verdim ama atmaya başladığımda yanıp sönen tire işareti geliyor. Formatı da atamıyorum, hala da lütfen bekleyin diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC 2006 yılında yapılmış ben çok parçasını değiştirmiştim tek HDD değişmedi 15 yıllık denilebilir ama çok kullanılmadı.
Hocam artık HDD değişiminin zamanı gelmiş geçmiş olsun.

Ayrıca eğer 2. Bir sisteminiz varsa kullandığınız HDD bağlayıp HDD Sağlık Testi Yapma yaparsanız tam sorunun kaynağını tespit etmiş olursunuz.

Hocam Windows'u kurmayı başarsanız bile HDD'nin ömrü dolduğu için bir ayağınız hep çukurda olacak.

(Normalde HDD'nin ömrü 6 veya 4 yıl arası değişir fakat sizinki zaten 15. Yılına gelmiş.)
İyi bakılırsa 10-15 yıla kadar dayanır. Bir ihtimal arıza diskten mi kaynaklı diye disk testi bence yine de yapsın. Tabii yine disk değişecek ama sorun diskdten mi kaynaklı onu görelim.

İyi bakılırsa 10-15 yıla kadar dayanır. Bir ihtimal arıza diskten mi kaynaklı diye disk testi bence yine de yapsın. Tabii yine disk değişecek ama sorun diskdten mi kaynaklı onu görelim.
Hocam bence o dikte Windows kurulması bile mucize mumkun ise 2. bir sisteme bağlayıp sağlık testini yapmak daha mantıklı.

Geri
Yukarı