Windows 10 "Lütfen bekleyin" ekranında kalıyor

Savaş Kurtuluş

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm herkese hayırlı günler arkadaşlar .dün SSD'ye Windows 10 kurdum işlemi bitirdim " lütfen bekleyin " yazısı geldi 1-2 saat monitör ekranında takılı kaldı sorun yanlış şekilde format atılma mi? Yoksa benim yaptığım yanlış hatadan mı kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'yi çıkarın(eğer hala takılı ise) bilgisayarı kapatın tekrar açın. Eğer düzgün açılırsa sıkıntı yok. Açılmazsa aşağıdaki rehberi harfiyen uygulayarak temiz kurulum yapın.

ISO dosyası hatalı olabilir. Değerleri kontrol ettiniz mi?

Kanka ISO dosyasını ilk defa kulanmiyorum daha önceden de Windows 10 kurdum lakin SSD değil de, hard diske kurdum şimdi yeni bir SSD aldım onu kurdum şimdi de böyle bir hatta ile karşılaştım.
USB'yi çıkarın(eğer hala takılı ise) bilgisayarı kapatın tekrar açın. Eğer düzgün açılırsa sıkıntı yok. Açılmazsa aşağıdaki rehberi harfiyen uygulayarak temiz kurulum yapın.

Vallah kardo başıma ilk defa geliyor bu olay hayatum boyunca ne çökme yaşadım bilgisayarda ne de hatta yaşadım. Acaba diyorum Windows 11 çıktı diye Windows 10 da sıkıntılar çıkmaya mi başladı diye düşünmüyor değilim vallahi.

Vallahi başıma ilk defa geliyor bu olay hayatım boyunca ne çökme yaşadım bilgisayarda ne de hatta yaşadım. Acaba diyorum Windows 11 çıktı diye Windows 10 da sıkıntılar çıkmaya mi başladı diye düşünmüyor değilim vallahi.
Dediğimi yaptınız mı? USB takılı ise sistem döngüye girmiş olabilir.

Geri
Yukarı