Windows 10 Mağaza Açılmıyor

lucarth

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 16GB DDR4 500GB M.2 NVMe SSD Sapphire Pulse Radeon RX 6600 Gaming 8GB
Windows 10 Pro 64 bit kullanıyorum. Mağaza'ya tıkladığımda açılıp kapanıyor açılmıyor. Yardım edebilecek var mı, her türlü cmd kodunu ve powershell kodunu denedim, advanced systemcare ile tarattım onardım ancak hala çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yöntemi deneyin kesin çözümdür. Dosyalarınız, programlarınız ve ayarları korunur.

Yükseltme yaparmış gibi ayarları koruyarak Windows 10 üstüne Windows 10 kurarak sorunu çözebilirsiniz. Tamir kurulumu da diyebiliriz. Dosyalarınız, programlarınız ve ayarlarınız değişmez. Kısacası düzeniniz bozulmaz.

Dosya yapısının bozulması gibi Windows kaynaklı bir sorunsa tekrar kurulum yaparak sorunu çözebilirsiniz. Tekrar kurulum yapınca dosyalarınız, programlarınız ve ayarları kaybolmaz. Tekrar kurulum yapmak için elinizde Windows 10 10586 iso dosyası mevcutsa içini sıkıştırma programı ile açıp setup.exe çalıştırıp otomatik olarak seçilen ayarları koruma seçeneği ile kurulum yapmanız. Iso dosyası elinizde mevcut değilse benzer şekilde Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile kurulum başlatabilirsiniz.

Kaynak: How To Reinstall Windows 10

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı