Windows 10 Mağaza Silindi

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Mağaza uygulaması silindi. Microsoft ile iletişime geçtim. Bana yeni hesap açın dediler. Ben de açmadım biraz bekledim. Bugün açayım dedim artık. Sorunu anlatayım önce:
Önce bazı mağaza uygulamaları güncellenmemeye ve hata vermeye başladı.
Daha sonra mağaza uygulaması silindi.
Sonra görev çubuğundaki arama bölmesi pasif hale geldi (hiç çalışmıyor silindi sanırım orada._.)
Microsoft yeni hesap açarak düzelir dedi. Fakat sanmıyordum ondan olduğunu.
Bugün denedim o özellikte silinmiş sanırım açılmıyor pencere anında kapanıyor.
Farklı yöntemlerle daha profesyonel şekilde hallederim ancak yeni hesap açınca düzeleceğini zannetmiyorum.
Onarım belki işe yarar yine de sorayım neden kaynaklanır çözümü ne olabilir?

Virüs olabilir. Anti-Malware ile taratsanız bile kullandığınız şeyler gelmeyebilir. Sıfırlamanızı tavsiye ederim.

Virüs olabilir. Anti-Malware ile taratsanız bile kullandığınız şeyler gelmeyebilir. Sıfırlamanızı tavsiye ederim.
Sanırım öyle olacak. Yeni hesap açarakta denedim az önce yine aynı sorun. Nasıl kendini silmeyi başardıysa artık ._. Fakat sıfırlayamam onarımı deneyeceğim.

Bu Windows 10 tamamen sorunlu. Bu seferde başlangıç onarma ekranında "USB Controller" devre dışı bırakıyor. Normal ekranda çalışıyor tam başlangıç onarma açıldıktan sonra kapatıyor USB ile ilgili aygıtları. PS/2 portları da çalışmıyor hiç biri işe yaramıyor. Bu Microsoft baştan aşağı sorunlu, her özelliği sıkıntı bir düzenli şekilde yapmıyorlar sistemi.

Virüs kaynaklı bir sorun olduğu apaçık. Bir format atın da bakalım düzelecek mi?
O zaman düzelir ondan eminim. Fakat ben bunu bu şekilde çözmeye çalışacağım. Her sorunda format atamam ayrıca Windows 10 orijinalliği bozulur bir daha yapamam yeniden kurarsam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı