Windows 10 Manuel Yüklenen DLL Dosyalarını Silme

zvekss

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımı yeni aldım ve oyunlarımı yükledim. CS:GO açılmadığı için Process Monitor ile tek tek bulunamayan DLL dosyalarını yükledim ancak yine olmadı. Ben bu yüklediğim DLL dosyalarını silmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
DLL hatalarını çözdüm bu hataları nasıl çözeceğim? Oyun açılmıyor 0xc00007b hatasını vermeye devam ediyor :(

Dosya Ekleri

• 2022.08.27-20.24.png
    2022.08.27-20.24.png
    742,1 KB · Görüntüleme: 50
Hiçbir şey çözdüğün yok. Hata gelince internetten çöp DLL indirdin kafana göre kopyaladın oraya buraya. 500.000 satırlık raporun da ilk sayfasından ekran görüntüsü atıp çözüm bekliyorsun. Raporu paylaş da çöp DLL’lerini bulup nasıl düzelteceğini diyelim sana 👍

Hiçbir şey çözdüğün yok. Hata gelince internetten çöp DLL indirdin kafana göre kopyaladın oraya buraya. 500.000 satırlık raporun da ilk sayfasından ekran görüntüsü atıp çözüm bekliyorsun. Raporu paylaş da çöp DLL'lerini bulup nasıl düzelteceğini diyelim sana 👍

Hocam ben de aynı durumdan muzdaribim de. Windows 11 kullanıyorum yani çöp DLL indirdim bir sürü, hata ne varsa o DLL'leri indirdim. Proces Monitör'ün Hata raporunu log dosyasını tam olarak nereden paylaşmamız lazım yardımcı olur musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı