Windows 10 Masaüstü imgelerinin isimlerinin ekranın sağında görünmesi

SkyrimPat

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki problem haricinde resimden de algılayabileceğiniz gibi simgelerin detayları da var(masaüstünde). Ayarlara bakmama rağmen çözümü bulamadım. Umarım yardımcı olabilirsiniz.
1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktaki problem haricinde resimden de algılayabileceğiniz gibi simgelerin detayları da var(masaüstünde). Ayarlara bakmama rağmen çözümü bulamadım. Umarım yardımcı olabilirsiniz.
Eki Görüntüle 163877
CTRL tuşuna basılı tutarak mouse'un imlecini büyülterek simgeleri büyültmeyi dene istersen.

Adam öneride bulundu. Çok biliyorsan böyle yerlerde dolaşma. Burada sana yardım etmeye çalışıyoruz, aşağılanmaya değil. Sadece sana yaptın mı diye sordu.
Bu nasıl bir cevaptır. Soru sormuşsun, arkadaş yardımcı olmaya çalışmış. Ne bilsin senin ne deneyip denemediğini.

Biraz saygı!
Bende yazdıktan 3-4 saat sonra gördüm. Gece gece ters bir şey söylemeyeyim diye cevap bile yazmak istemedim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı