Windows 10 masaüstü simge hatası

kebab man

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar Sosyal!

Sorunumu nereye ve nasıl açacağımı anlamadım. Umarım editörler yardımcı olurlar. :)

Sorunuma gelecek olursak internette bayağı bir arattıktan sonra benzer problemi yaşayan kimsenin olmadığını fark ettim ve çözüm bulamadığım için buraya konu açmak istedim. Problemi de nasıl anlatacağımı bilmiyorum o yüzden kısa bir video çektim.

Bugün ilk defa fark ettim videodaki sorunu. Ayrıca bilgisayarımı yeniden başlattığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum.

Söz konusu problemin videonun YouTube linki.

Merhabalar Sosyal!

Sorunumu nereye ve nasıl açacağımı anlamadım. Umarım editörler yardımcı olurlar. :)

Sorunuma gelecek olursak internette bayağı bir arattıktan sonra benzer problemi yaşayan kimsenin olmadığını fark ettim ve çözüm bulamadığım için buraya konu açmak istedim. Problemi de nasıl anlatacağımı bilmiyorum o yüzden kısa bir video çektim.

Bugün ilk defa fark ettim videodaki sorunu. Ayrıca bilgisayarımı yeniden başlattığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum.

Söz konusu problemin videonun YouTube linki.
Merhabalar!Ben konunun tam olarak neyle alakalı olduğunu bilemiyorum ancak bilgisayarınızı bir güvenli modda başlatmanızı öneririm.Eğer virüs bulaşmış ise yedekleme alıp format atmanız kesin çözüm olacaktır fakat format en son çare formata gelmeden birçok farklı şekilde konuyu çözebilirsiniz.Dediğim gibi bi güvenli modda girin aynı hatayı alıyorsanız geri dönüş yapın iyi günler dilerim:>

Otomatik düzenle vs dediklerinizi yaptım. Virüs yok farklı programlar ile tarattım. Geri yükleme kapalı onu yapamam maalesef.
Hem bu hata yalnızca sol üst köşedeki simgelerde var yada sol sütüna başka simge koyarsam ortaya çıkıyor kilit ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. En sağdaki yada yukarıdaki simgelerde yaşamıyorum bu problemi yalnızca en solda bir sorun var.

Otomatik düzenle vs dediklerinizi yaptım. Virüs yok farklı programlar ile tarattım. Geri yükleme kapalı onu yapamam maalesef.
Hem bu hata yalnızca sol üst köşedeki simgelerde var yada sol sütüna başka simge koyarsam ortaya çıkıyor kilit ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. En sağdaki yada yukarıdaki simgelerde yaşamıyorum bu problemi yalnızca en solda bir sorun var.

Hocam, temalardan Windows un orijinal temasını tekrar seçmeyi dener misin?

Son düzenleme:
Hocam, temalardan Windows un orijinal temasını tekrar seçmeyi dener misin?
Denedim hocam fakat olmadı yine hem orijinal tema hem de başka temalar ile denedim devam ediyor sorun. Ekran kartı sürücüsünü de daha 1 saat önce Nvidia sitesinden güncelledim. Aygıt yöneticisini de kontrol ettim hiç bir güncelleme yada donanım değişikliği yok.

Denedim hocam fakat olmadı yine hem orijinal tema hem de başka temalar ile denedim devam ediyor sorun. Ekran kartı sürücüsünü de daha 1 saat önce Nvidia sitesinden güncelledim.
Aygıt yöneticisinden ekran kartı sürücüsünün, güncel olup olmadığını kontrol edip,güncelleme var ise güncellemesini yapar mısın? Genelde bununla alakalı olabiliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı