Windows 10 masaüstünde hiçbir şeye basılmıyor

mehmet.dd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben dersteydim arka sekmeye geçtim, masaüstündeki hiçbir şeye basılmıyordu ama ders mouse imleci falan her şey çalışıyordu. Sadece ne dersi kapatabiliyordum ne bir şey açabiliyordum. Ben de Alt F4 atıp kapattım açtım, düzeldi. Neden kaynaklanmış olabilir? Bilgisayarla mı alakalıdır yoksa Win 10'la mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben dersteydim arka sekmeye geçtim, masaüstündeki hiçbir şeye basılmıyordu ama ders mouse imleci falan her şey çalışıyordu. Sadece ne dersi kapatabiliyordum ne bir şey açabiliyordum. Ben de alt F4 atıp kapattım açtım, düzeldi. Neden kaynaklanmış olabilir? Bilgisayarla mı alakalıdır yoksa Win 10'la mı?

RAM çok kullandıysa olabilir kaç GB RAM var bir de virüs tarama programın var mı?

Arkadaşlar ben dersteydim arka sekmeye geçtim, masaüstündeki hiçbir şeye basılmıyordu ama ders mouse imleci falan her şey çalışıyordu. Sadece ne dersi kapatabiliyordum ne bir şey açabiliyordum. Ben de alt F4 atıp kapattım açtım, düzeldi. Neden kaynaklanmış olabilir? Bilgisayarla mı alakalıdır yoksa Win 10'la mı?

Windows 10 ile kaynaklı klasik bir hatadır. Bende de olabiliyor bazen. Windows 10'da fazla programla aynı anda bir şeyler yapınca olabiliyor.

Bende Google Chrome açtım böyle oldu. Hiçbir şeye basamıyorum. PC'de reklam virüsü vardı anca reklamla Microsoft Edge açıldı. Sade Microsoft Edge kontrol ediliyor. Sekme aç kapa yapamıyorum. Çıldırdıcam pls.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı