Windows 10 masaüstünde mouse kaydırılınca altından kırmızı çizgi çıkıyor

• Konuyu başlatan Amett
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 183

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir videolarımda farenin oldugu kısımda asağı doğru kırmızı cizigi çıkıyor. Arastırdım AMD'den demo modu kapatmalıymısız ama benim video ayar bölümümde demo modu diye bir yer yok ve ek seceneklerde AMD yazılımını kaldırdım gitti ama yeniden kurunca tekrar geldi. Nasıl çözebilirim? Bu durumu yardımcı olursanız sevinirim, simdiden teşekkürler.

Merhaba, uzun süredir videolarımda farenin oldugu kısımda asağı doğru kırmızı cizigi çıkıyor. Arastırdım AMD'den demo modu kapatmalıymısız ama benim video ayar bölümümde demo modu diye bir yer yok ve ek seceneklerde AMD yazılımını kaldırdım gitti ama yeniden kurunca tekrar geldi. Nasıl çözebilirim? Bu durumu yardımcı olursanız sevinirim, simdiden teşekkürler.

Temiz kurulum yapıp driverlarınızı en güncel haliyle kurup dener misiniz?

Maalesef yapamam onu çok fazla şey var bilgisayarımda sonradan çok zhmete sokar beni.

Peki ekran kartı sürücünüzü ne ile kaldırdınız DDU ile mi yoksa normal program kaldırır gibi mi?

Program kaldır ile hocam bir de şu an oyun kısmında ekran ayarları yok tonu değistiremiyorum o yar nereye gitti acaba.

Öncelikle DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü siliniz. Daha sonra marka model yazarak kendi sitesinden en güncel halini kurup deneyiniz.

Geri
Yukarı