Çözüldü Windows 10 mavi ekran hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Ascension

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, çok sık mavi ekran hatası almaya başladım. Forumda mevcut çözümleri denediğim halde bir sonuca ulaşamadım. WhoCrashed yardımı ile aldığım hataları görselde paylaştım. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Çözüm
BIOS ayarlarını sıfırladığımda sorun çözdüldü yapılan hatalı overclock bu duruma sebep olmuş.
WhoCrashed programı bir işimize yaramıyor.

WhoCrashed programı bir işimize yaramıyor.

Herkese açık bir şekilde paylaşın.
Ek Açıklama 2020-07-30 191626.png

Buradan ses sürücünü güncellemekle başla.

Memtest86 rehberini uygula, sonucun fotoğrafını çek ve paylaş.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp şu komutu gir. chkdsk /f /r

HD Tune Pro, HD Sentinel programını yükle ve "Health" kısmının ekran görüntülerini paylaş.

EasyAntiCheat kullanan oyunları oynama.

Buradan ses sürücünü güncellemekle başla.

Memtest86 rehberini uygula, sonucun fotoğrafını çek ve paylaş.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp şu komutu gir. chkdsk /f /r

HD Tune Pro, HD sentinel programını yükle ve "health" kısmının ekran görüntülerini paylaş.

Easy Anti-Cheat kullanan oyunları oynama.

Easy Anti-Cheat kısmı hiç hoşuma gitmedi :) sık sık oynadığım birkaç oyun var. Şu an Memtest aşamasındayim ikinci saate girmek üzereyim sanırım bu dört ya da beş saat sürüyor sonuna kadar beklemesek olmuyor mu? Hiçbir hata bulmadı hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
Easy Anti-Cheat kısmı hiç hoşuma gitmedi :) sık sık oynadığım birkaç oyun var. Şu an Memtest aşamasındayim ikinci saate girmek üzereyim sanırım bu dört ya da beş saat sürüyor sonuna kadar beklemesek olmuyor mu? Hiçbir hata bulmadı hala.
Olmuyor. Diğer dediklerimden hangilerini yaptın? EAC oyunlarını sorun çözülene kadar oynama.

Olmuyor. Diğer dediklerimden hangilerini yaptın? Eac oyunlarını sorun çözülene kadar oynama.

Ses sürücüsü günceldi yine de silip tekrar kurdum attigin linktekini. Her programı hazırladım Memtest'in bitmesini bekliyorum dediğin gibi oyunları oynamayacagim. Memtest bittikten sonra hepsinin ekran görüntüsünü atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı