Windows 10 Mavi Ekran Hatalari

necatitasar

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Bir süredir bilgisayarim boştayken ve aktif olarak kullanirken mavi ekran hatasi verip kendini yeniden başlatıyor. Her mavi ekran hatasi farkli bir hata kodu ile karşıma çıkmakta. Bunun üzerine defalarca farkli ISO dosyalari ile kurulum yapmama rağmen hala bu sorunum devam etmekte. İnternet uzerinde hata kodlarini tek tek aratip sunulan çözüm yollarini denemiş olmama rağmen sorunuma bir çözüm bulamadım. Şu anda W10 Pro sürümünü internet üzerinden aldigim key ile lisansli bir şekilde kullanmaktayim. Güncelleme denetlemeleri aktif olup günlük olarak gelen güncellemeleri yapmaktayim. Karsilastigim hata kodlari ve diğer konulardan gördüğüm için minidump dosyalarimi aşağıda paylaşacağım. Konu hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan kişilerin yardımlarını bekliyorum.

SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EUAL
SYSTEM_EXCEPTION_NOT_HANDLED

Minidump.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple yazılımında müzik mi açmıştın? USB Ses kartı kullanmıyorsun değil mi?
hayır müzik açmadım istanbul dışında olduğum için telefonumu kullanarak internete bağlanıyorum iTunes ondan dolayı yüklü. Ses kartı konusuna da gelecek olursak, kulaklığımda fabrika çıkışlı ses kartı mevcut USB olarak bağlantı sağlıyorum mecburen.

Deneme amaçlı kullanmayın bir süre diyoruz yada farklı girişe takıp deneyebilirsiniz yazılımını yükleyip varsa. Mavi ekran almaya devam etsin daha iyi diyorsanız kullanın.
yazılımı yükleyip farklı bir girişte deneyeyim herhangi bir sorun olursa buradan tekrar paylaşırım sizin için de sorun olmazsa.
@Murat5038 @Recep Baltaş sizleri rahatsız ediyorum farkındayım fakat bugün mavi ekran hataları tekrar başladı.

minidump (2).rar
yazılımı yükleyip farklı bir girişte deneyeyim herhangi bir sorun olursa buradan tekrar paylaşırım sizin için de sorun olmazsa.
@Murat5038 @Recep Baltaş sizleri rahatsız ediyorum farkındayım fakat bugün mavi ekran hataları tekrar başladı.

minidump (2).rar
@Murat5038 hocam bugün çok fazla mavi ekran hatası ile karşılaştım. minidump dosyalarımı aşağıda paylaşıyorum musait bir zamanınızda ilgilenebilirseniz çok sevinirim.

minidump (3).rar

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı