Çözüldü Windows 10 Mavi Ekran Minidump Dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qRazieL

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bilgisayarda hiçbir değişiklik olmamasına rağmen bugün 4 tane mavi ekran hatası aldım. Sizce sebebi nedir? Yardımlarınızı bekliyorum. Memtest86+ ile RAM'lerimi kontrol ettim. Hiçbir sorun çıkmadı.

Çözüm
Windows 8.1 yükledim, sorunu öyle çözdüm. Buraya da yazmayı unutmuşum.
Başta AMD sürücülerini DDU ile kaldırktan sonra güncelle. Diğer sürücülerinide baştan asağı güncelle. Güncel olmayan sürücü neden olmuş gibi. Birde windows update ile güncellemeleri kontrol eder misin ?

AMD sürücüsünü DDU rehberi ile kaldırıp tekrar yüklemiştim az önce ama sorun aynı windows update güncelleme bulmuyor zaten güncel diyor. Diğer sürücülerde güncel diyor yüklemeye çalıştığımda burda başka bir konu daha açmıştım önceden yine aynı mavi ekran hatasını veriyordu. Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp kurmuştum çözülmüştü sorun ama şimdi tekrar mavi ekran vermeye başladı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı