Windows 10 MBR Boot ekranı gelmiyor

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar, yedek sistemime (eski sistem) Windows 10 kurulumu yapmaya çalışıyorum fakat Boot etmeye çalışırken hiçbir sonuç alamıyorum. Yapmam gereken her şeyi yaptım. Rufus programını indirdim, gerekli ISO dosyasını buradan indirdim, doğru bir şekilde MBR olarak USB belleğime yazdırdım ve bilgisayarı yeniden başlattım. F12 Boot menümü açıyor, Harddisk'i seçtim, USB belleğimi seçtim ve siyah bir ekranda kalıyor. Yalnızca ekranın sol üst kısmında bir alt tire (_) yanıp sönüyor o kadar. Ne yapmam gerekiyor acaba?

Anakart: Gigabyte G31M-E2SL.

Hocam USB ile ya da imaj ile bir sorun var. Yeniden indirmenizi yad aynı imajı başka USB'de denemenizi tavsiye ederim.
Başka bilgisayar varsa ona takıp da deneyebilirsiniz.

Hocam USB ile ya da imaj ile bir sorun var. Yeniden indirmenizi yad aynı imajı başka USB'de denemenizi tavsiye ederim.
Başka bilgisayar varsa ona takıp da deneyebilirsiniz.
Güncel sistemimde aynı usb'yi denedim sorunsuz çalıştı ben de tekrar aynı sistemi boot edip beklemeye karar verdim. Bekleyişteyim bakalım, 10 dakika oldu hala siyah ekrandayım, bir yandan da çözüm arıyorum.
Sorunum çözüldü, bir yandan sistem siyah ekranda beklerken bir yandan da internetten araştırma yapıyordum ve o esnada şu an boot ekranı kendi kendine geldi. Yaklaşık 15-20 dakika kadar bir süre söz konusu. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Güncel sistemimde aynı usb'yi denedim sorunsuz çalıştı ben de tekrar aynı sistemi boot edip beklemeye karar verdim. Bekleyişteyim bakalım, 10 dakika oldu hala siyah ekrandayım, bir yandan da çözüm arıyorum.
Sorunum çözüldü, bir yandan sistem siyah ekranda beklerken bir yandan da internetten araştırma yapıyordum ve o esnada şu an boot ekranı kendi kendine geldi. Yaklaşık 15-20 dakika kadar bir süre söz konusu. Konu kilitlenebilir.
Gerçekten bekleyince oluyorsa deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı