Windows 10 Media Creation Tool "Kurulum Doğru Bir Şekilde Başlatılamadı" Hatası

marrymearchie

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhaba, Windows 10 Media Creation Tool ile Winows'un sürümünü yükseltmeye çalışıyordum. Fakat Windows 10 indirilirken birden elektrikler kesildi. Şimdi ise ne kadar bilgisayarı yeniden başlatsam da bu hatayı alıyorum. Ne yapabilirim ?

Adsız.jpg

Not: Windows orijinal. Sürümü 8.1 Single Language.

Elektrikler kesilmeden önce bu program ile mi Windows 10 indirirdiniz? Media Creation Tool programının 64-bit sürümünü mü çalıştırıyorsunuz?

Elektrikler kesilmeden önce bu program ile mi Windows 10 indirirdiniz? Media Creation Tool programının 64-bit sürümünü mü çalıştırıyorsunuz?

Bu program ile indirirken kesildi .Daha kuruluma falan geçmemişti. Evet 64 bit sürümünü çalıştırıyorum.

Bir fikri olan yok mu ? Sabahtan beri yapmaya çalışıyorum hala başaramadım.

Bu program ile indirirken kesildi .Daha kuruluma falan geçmemişti. Evet 64 bit sürümünü çalıştırıyorum.

Bir fikri olan yok mu ? Sabahtan beri yapmaya çalışıyorum hala başaramadım.
Hiç kuruluma başlamadı mı? Güncellemeleri alıyor şuan bende elektriğin bizde de kesildiğini belirtmiştim. Hiç başlamıyorsa mecbur yeniden indirmeye deneyeceksin.

Hiç kuruluma başlamadı mı? Güncellemeleri alıyor şuan bende elektriğin bizde de kesildiğini belirtmiştim. Hiç başlamıyorsa mecbur yeniden indirmeye deneyeceksin.
Dediğim gibi Creation Tool Windows'u indiriyorken elektrikler kesildi.Sonra Creation Tool'u 3-5 kez yeniden indirdim bilgisayarı da uyarıda dediği gibi yeniden başlattım ama her seferinde aynı hatayı aldım uygulamaya tıklar tıklamaz.Kuruluma hiç başlayamadı yani.

Sorun demin öylesine uygulamayı tekrar çalıştırmam ile düzeldi arkadaşlar. Açıkçası nasıl düzeldiği hakkında ufacık bir fikrim yok :D .Hatayı Microsoft'a ilet demiştim belki ondandır. Yine de teşekkürler yardımlarınız için. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı