Windows 10 MEMORY_MANAGEMENT hatası

Office acces yazılımı yok, sana bir sorum olacak. Bu sorun devam ederse servise yolliyim mi yoksa biraz daha bekleyip çözmeye mi çalışim?
Bence şimdi sen Office yazılımını kaldır ve 2-3 gün böyle kalsın. Ama Revo Uninstaller ile kaldır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence şimdi sen Office yazılımını kaldır ve 2-3 gün böyle kalsın. Ama revo uninstaller ile kaldır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok garip bir şey oldu. CMD açıp SFC scannow kodunu yazınca hatalı dosya buldu ama bunu ben daha önce de yapmıştım bir şey çıkmamıştı. Bana verdiği hata şu "Windows resource protection found corrupt files but was unable to fix some of them"

dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth komudunu CMD açıp yazar mısın?
İşlem bittikten sonra yeniden sfc /scannow komudunu kullanıp sonuçları bildirebilirsin.

dism.exe /Online /cleanup-image /restorehealth komudunu CMD açıp yazar mısın?
İşlem bittikten sonra yeniden SFC /scannow komudunu kullanıp sonuçları bildirebilirsin.

"Windows resource protection did not find any integrity violations" mesajını aldım ve bu çözüldü demektir. Peki bundan sonra bsod sorunu gelirse tek çare servis mi olacak?

"Windows resource protection did not find any integrity violations" mesajını aldım ve bu çözüldü demektir. Peki bundan sonra bsod sorunu gelirse tek çare servis mi olacak?

Bilemem yine sorun olursa konuya beni etiketlemeniz yeterli. Profilime girip İzle seçeneğine basıp beni her an bulabilirsiniz. Umarım sorununuz çözülmüştür. Uzun araştırmalar ve kendi bilgilerim sonucunda yaptım ve umarım değer de daha hata vermez.

Bir kaç çözüm yolu vardır.
1. Adım: Arama çubuğuna Windows Bellek Tanılama yazın ve açın. Önerilen yazan seçeneği seçin. Sonuçlar sıkıntısız ise 2. Adıma geçelim.
2. Adım: Kullandığınız SSD/HDD'leri Bu Bilgisayar sekmesini açıp sağ tıklayın. Örneğin Yerel Disk (C). Daha sonra Özelliklere basıp Araçlar sekmesine gelip Sürücüyü En İyi Duruma Getir basın ve işllemin bitmesini bekleyin.
3. Adıım: Yine diskinizin Özellikler kısmına girip Donanım sekmesindeki tüm aygıtların sürücülerini güncelleyin. Güncellemek için aygıta çift tıklayıp alttaki Ayarları Değiştir tuşuna basıp Sürücü sekmesine girip güncelleştirin.
4. Adım: CMD'yi yönetici olarak açıp chkdsk C: komutunu yazın ve işlemin sonlanmasını bekleyin.

Geri
Yukarı