Windows 10 Metro Arayüzünün Gitmesi

mkurt200234

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar windows 10 u kurdum virtual box'a ancak metro arayüzü artık yok buna çok üzüldüm ve windows 10'a geçmekten vazgeçtim. İsterseniz sizin için bir inceleme yapabilirim . Şimdilik 2 fotoğraf paylaşıyorum. Windows 10 32bit kurdum ancak 2 gb ramle çalıştı 1gb ramle çalışamadı.

Ekran Alıntısı 1.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Şuana kadar windows vista ve 7 kullandım. En çok 8'i beğendim. Ve bu işletim sisteminden kopmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metro arayüzü isteyenler için seçenek sunulmuş. Forumda konusu da mevcut açmak için.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-10-metroya-geçiş-yapmak.114407/

Arkadaşlar windows 10 u kurdum virtual box'a ancak metro arayüzü artık yok buna çok üzüldüm ve windows 10'a geçmekten vazgeçtim. İsterseniz sizin için bir inceleme yapabilirim . Şimdilik 2 fotoğraf paylaşıyorum. Windows 10 32bit kurdum ancak 2 gb ramle çalıştı 1gb ramle çalışamadı.

Eki Görüntüle 24950 Eki Görüntüle 24951
Windows 10'da Modern Arayüzün bir yere gittiği yok. Sadece başlat ekranı yerine başlat menüsü kullanabiliyorsunuz. Ama başlat ekranına geri dönebiliyorsunuz. Modern arayüz demek başlat ekranı demek değil. Windows 8 ile gelen Windows 10 ile de kullanılabilen uygulamaların hepsi modern arayüz kullanıyor. Ayrıca sizin gönderdiğiniz resimlerde sadece dosya yöneticisi ve masaüstü var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı