Windows 10 Microsoft hesabı kilit ekranı parola hatası

Charlie Stan

Femtopat
Kardeşimin dizüstü bilgisayarından kendi Microsoft hesabıma giriş yaptım ve çıkmak için uğraştım. Çıkamadım. Binbir yol denedim olmadı. Ayarlardan hesap deyip Oturumu Kapat'a tıkladım bilgisayar yeniden başlatıldı. Ve oturum aç dedi. Tekrar kendi Microsoft hesabımı girdim. Bilgisayarı açarken ki kilit ekranı parolası ekle seçeneği vardı. Onu yapmadan oturumu açamıyordum. Kilit ekranı parolası oluşturdum. Bilgisayarı açmak için yeni oluşturduğum parolayı yazdım, açıldı bilgisayar. Ondan sonra bilgisayar yönetimi deyip yönetici Microsoft hesabı hesabı devre dışı bırak seçeneğini aktif ettim. Oturumu kapattım ve tekrar bilgisayar yeniden başlatıldı. Microsoft hesabım açıktı ve parola istedi. Yeni oluşturduğum şifreyi yazdım ama bir türlü kabul etmiyor. Şifre hatalı diyor. Parolayı özellikle 4 haneli rakam yaptım unutmamak için. 1-2 dakikada unutmam imkansız. Bilgisayarı açamıyorum. Ne yapmalıyım? Bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Picsart_22-08-19_03-27-12-871.jpg
    Picsart_22-08-19_03-27-12-871.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft şifremi denedim olmadı bir şey yazmadan Enter'a bastım yine olmadı parola yanlış diyor açılmıyor bilgisayar yazılımcıya götürsem yapabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reis şu videoyu bi dene.

Geri
Yukarı