Windows 10 Microsoft Store "Bağlantınızı Denetleyin" Hatası

Makaleler
4
Yer
Denizli
Herkese merhaba öncelikle, ben bilgisayarıma format attırdım yaklaşık 1 ay oluyor Microsoft Store'u açtığımda bu hatayla yani "Bağlantınızı Denetleyin" hatasıyla karşılaşıyorum. Microsoft destek bölümünde konu açtım onun da bir faydası olmadı.

Birkaç ayarı kurcalamıştım bilgisayarı hızlandırmak için onlardan olabilir mi acaba? Bilgisi olan veya bir düşüncesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim iyi günler şimdiden teşekkürler.
hata.PNG

Bu arada windows search kısmında arattığımda ise ikonsuz bir şekilde gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba öncelikle, ben bilgisayarıma format attırdım yaklaşık 1 ay oluyor Microsoft Store'u açtığımda bu hatayla yani "Bağlantınızı Denetleyin" hatasıyla karşılaşıyorum. Microsoft destek bölümünde konu açtım onun da bir faydası olmadı.

Birkaç ayarı kurcalamıştım bilgisayarı hızlandırmak için onlardan olabilir mi acaba? Bilgisi olan veya bir düşüncesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim iyi günler şimdiden teşekkürler.
Eki Görüntüle 331834
Bu arada windows search kısmında arattığımda ise ikonsuz bir şekilde gözüküyor.
Host dosyasına bir bak. Onla alakalı olabilir.

AdwCleaner ya da Complete İnternet Repair yazılımı ile Host ve bazı İnternet ayarlarını varsayılan değerlere getirebilirsin.
Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı
AdwCleaner
AdwCleaner için resimde gösterilen ayarları açın. Sonra tarama işlemini gerçekleştirin.

Screenshot_1.png

Microsoft Store sıfırlayın.
  1. Başlat>Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamalar ve Özellikler sekmesini açın.
  2. Arama kutusuna ''Microsoft Store'' yazın.
  3. Microsoft Store tıklayıp Gelişmiş seçenekleri açın.
  4. Sonrasında Sıfırla seçeneğine tıklayın.
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
AdwCleaner ya da Complete İnternet Repair yazılımı ile Host ve bazı İnternet ayarlarını varsayılan değerlere getirebilirsin.
Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı
AdwCleaner
AdwCleaner için resimde gösterilen ayarları açın. Sonra tarama işlemini gerçekleştirin.

Eki Görüntüle 332298

Microsoft Store sıfırlayın.
  1. Başlat>Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamalar ve Özellikler sekmesini açın.
  2. Arama kutusuna ''Microsoft Store'' yazın.
  3. Microsoft Store tıklayıp Gelişmiş seçenekleri açın.
  4. Sonrasında Sıfırla seçeneğine tıklayın.
Eki Görüntüle 332299

Eki Görüntüle 332300
@GerginGörünüşlüAdam bunları yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı