Windows 10 Mikrofon Ayarları Sıfırlanıyor

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selamlar. Böyle bir sorunum var. Mikrofon özellikleri sayfasından mikrofon düzeyini 100'e alıyorum tamam diyorum ama sürekli sıfırlanıyor kendisi. Şundan bahsediyorum:
1547844094736.png

Sıfırlanıyor demek istediğim o yandaki ses tuşu bu hale geliyor sürekli. Ne yapmam gerekli?

Selamlar. Böyle bir sorunum var. Mikrofon özellikleri sayfasından mikrofon düzeyini 100'e alıyorum tamam diyorum ama sürekli sıfırlanıyor kendisi. Şundan bahsediyorum:
Eki Görüntüle 361142

Sıfırlanıyor demek istediğim o yandaki ses tuşu bu hale geliyor sürekli. Ne yapmam gerekli?
Format denedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeye format önerilmesi canımı sıkmaya başladı artık. Basit bir ses sorunundan dolayı format önermeniz de can sıkıcı.

Neden? Size mi soracağım konu açıp açmayacağımı? Bir sorunum var ve mantıklı bir çözüm arıyorum. Ve sizin önerdiğiniz çözüm mantıksız.

Benim laptop da oyun açınca sıfırlanıyor. Kendim ayarlayınca sıkıntı yok ama bir oyuna girdiğim zaman mesela csgo direk eskisine alıyor arkadaştaki gibi. Neden kaynaklanıyor bilmiyorum çözümü bulunursa bende yararlanırım.

Eki Görüntüle 361142

Şundaki tikleri kaldırırsan düzelebilir. Format atmana gerek yok :D

Dosya Ekleri

• mikk.png
    mikk.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 682

Geri
Yukarı