Windows 10 MSI 970 Gaming chipset driver

HasanSarıkaya

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, MSI 970 Gaming anakart kullanıyorum. Windows 10 64 Bit sistemi yükledim, ekran kartı sürücüsünü yükleyip Windows Update güncellemelerini kurdum. Sonrasında chipset driverı aklıma geldi, AMD'nin sitesinden 970 chipsetler için driverı indirdiğimde aşağıdaki şeyle karşılaştım. Asıl sorum Windows 10 chipset driverlarını otomatik kurduğu anlamına mı geliyor? Onun dışında 18.10'a tıkladığımda 2. resimdeki 2 yükleme seçeneği çıkıyor, onları yüklemem gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.

1.PNG

2.PNG

AMD'nin sitesinden 970 chipsetler için driverı indirdiğimde aşağıdaki şeyle karşılaştım. Asıl sorum Windows 10 chipset driverlarını otomatik kurduğu anlamına mı geliyor?
Kurmuş olabilir de, olmayabilir de. Şu an bu görsellere bakarak kesin bir şey söyleyemem. Bu ekranın çıkma sebebi zaten bu değil. Sisteminde AMD ekran kartı var ve onun için 21.4.1 sürücüsünün kurulu olduğunu gösteriyor sadece. Senin yapman gereken şey ise 18.10 yerel sürücüye tıklayıp chipset sürücüsü kurulumu yapmak.

Onun dışında 18.10'a tıkladığımda 2. resimdeki 2 yükleme seçeneği çıkıyor, onları yüklemem gerekiyor mu?
Evet yüklemen gerekiyor, AMD chipset sürücüsünün kurulumu bu şekilde.

Geri
Yukarı