Windows 10 mu, 11 mi?

Tamamen sana bağlı. Ben 11 kullanıyorum memnunum. Performans açısındanda bir fark göremedim açıkçası. Ufak tefek hatalar var ama son kullanıcıyı etkileyecek kadar sorun olmuyor.

Hocam nereden uyduruyorsunuz aylardır kullanıyorum ne bir sorunla karşılaştım nede performans sıkıntısı var?
Sen sorun yaşamıyorsun diye kimse yaşamayacak diye bir durum yok. Kullanacak olan kişinin sistemine kadar etkisi var. AMD sistemlerdeki stabiliteyle Intel sistemlerdeki stabilite bile aynı değil. Ayrıca CPU işleri gerektiren bazı benchmark programlarında, Intel 12. nesil hariç çoğu işlemci performans kaybı yaşıyor.

Hocam nereden uyduruyorsunuz aylardır kullanıyorum ne bir sorunla karşılaştım ne de performans sıkıntısı var?

Uydurmuyorum, daha geçen ay Windows 10'a geri döndüm.

Adsız.png

Microsoft Store doğru dürüst çalışmıyor ve nedense Adobe programlarında sürükle bırak çalışmıyor. Daha bunun gibi sayamayacağım hatalar var.

Uydurmuyorum, daha geçen ay Windows 10'a geri döndüm.

Eki Görüntüle 1350876

Microsoft Store doğru dürüst çalışmıyor ve nedense Adobe programlarında sürükle bırak çalışmıyor. Daha bunun gibi sayamayacağım hatalar var.
Gayette düzgün çalışıyor hocam store, adobe aklınıza ne gelebiliyorsa video olarak test edip göndereyim istiyorsanız :D

@VİPER34 Bilemiyorum herkes aynı sürümü indiyor ve kullanıyor saçma sapan sorunlar belirtiyorlar forumda biz başka 11 mi kullanıyoruz diye sorasım geliyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı