Windows 10 mu 11 mi?

Herkesin kullandığı bir işletim sistemi yerine biraz daha farklı bir işletim sistemi kullanmak daha iyi gibi bana göre bende 11. nesil i5 var sorunsuz kullanıyorum W11'i.

Bende şu an Windows 11 kullanıyorum bazıları performans sıkıntısı var diyor bende olmadı ama emin olmak için sordum hocam

Windows 11. Hem güncel sistemlerde daha iyi hem de daha modern görünüme sahip. Yakında desteği kesilecek olan W10'u kullanmak için çokta bir sebep yok.

Format atacağım ve 11 mi kalsam yoksa 10 mu geçsem bilemedim. Hangisi performans açısından daha iyi olur?
Bu yazın başında yeni PC aldım. Dedim güncel sisteme güncel işletim sistemi kurayım. Beni şu zamana kadar sıkıntısız götürdü. Ancak son bir aydır özellikle Moment 4 güncellemesiyle Windows 11 kullanılmaz hale geldi. Açıyorum Valorant'ı normalde OBS, Chrome açtığım PC son zamanlarda donuyor. Öyle bir donma da değil. Sadece mouse oynatabiliyorum. Onun haricinde hiç bir şey çalışmıyor. Yani ben bu kadar anlattım lakin karar senin.

Bu yazın başında yeni PC aldım. Dedim güncel sisteme güncel işletim sistemi kurayım. Beni şu zamana kadar sıkıntısız götürdü. Ancak son bir aydır özellikle Moment 4 güncellemesiyle Windows 11 kullanılmaz hale geldi. Açıyorum Valorant'ı normalde OBS, Chrome açtığım PC son zamanlarda donuyor. Öyle bir donma da değil. Sadece mouse oynatabiliyorum. Onun haricinde hiç bir şey çalışmıyor. Yani ben bu kadar anlattım lakin karar senin.
bazen bendede oluo sağ tık basıp yenilemek istiyorum olmuyor sonradan düzeliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı