Windows 10 mu Windows 7 mi?

İyi günler arkadaşlar. Sistemim aşağıdaki gibidir. Bilgisayarı ders için kullanacağım. Bunun için hangi işletim sistemini kullanmamı önerirsiniz? Teşekkürler.
Ben 1 yıl öncesin de 4 gb ram ile win 10 kullanıyordum bal gibi akmasa da idare ettiriyordu. Sizde win 10 kurun win 7'nin kotası dolalı çok oluyor.

Zaten şu anda 8.1. Bildiğiniz üzere Microsoft Win8'i desteklemediğini açıklamıştı. Ben de hem güvenlik açısından hem de biraz daha performans açısından bir sistem yüklemek istiyorum. Eğerki Windows 10'da takılma veyahut donma yaşamayacağımı bilirsem Windows 10'a geçeceğim.
Modlanmış işletim sistemleri deneyebilirsiniz. Modlanmış Windows 7 de iyi performans verir.

Zaten şu anda 8.1. bildiğiniz üzere Microsoft Win8'i desteklemediğini açıklamıştı. Ben de hem güvenlik açısından hem de biraz daha performans açısından bir sistem yüklemek istiyorum. Eğer ki Windows 10'da takılma veyahut donma yaşamayacağımı bilirsem Windows 10'a geçeceğim.

Hocam destek için 7'yi seçmek çok saçma çünkü desteklemiyor. Doğrusunuz.

İyi günler arkadaşlar. Sistemim aşağıdaki gibidir. Bilgisayarı ders için kullanacağım. Bunun için hangi işletim sistemini kullanmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Hocam aynı sisteme sahibiz Windows 10 rahatlıkla kaldırıyor bir de SSD varsa tadından yenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı