Windows 10 mu Windows 8.1 mi?

Veunex12

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar.
Athlon X4 740 Quad Core 3.2GHz.
8 GB RAM.
1050 Ti.
480GB SSD.
Sisteme sahibim.
Windows 10 boş kullanımda bile yaklaşık 2.5 3GB RAM kullanıyor bunu düzeltebilir miyim yoksa Windows 8.1'e mi geçmeliyim önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar.
8 GB RAM.
1050 Ti.
480GB SSD.
Sisteme sahibim.
Windows 10 boş kullanımda bile yaklaşık 2.5 3GB RAM kullanıyor bunu düzeltebilir miyim yoksa Windows 8.1'e mi geçmeliyim önerileriniz nedir?

Düzeltirsin birkaç ayarla bende boşta 1.2 GB yiyor eskiden 2 yiyordu.

Arkadaşlar.
8 GB RAM.
1050 Ti.
480GB SSD.
Sisteme sahibim.
Kanka sistemin iyi Windows 10'da kalmanı tavsiye ederim. RAM kullanımını azaltman için rehberlerime göz atmanı tavsiye ederim.

Eğer tarayıcı sıkıntısıysa Edge , Vivaldi vs. kullanabilirsiniz. Ayrıca ;

1611082916588.png

Kanka sistemin iyi Windows 10'da kalmanı tavsiye ederim. RAM kullanımını azaltman için rehberlerime göz atmanı tavsiye ederim.

Eğer tarayıcı sıkıntısıysa Edge , Vivaldi vs. kullanabilirsiniz.
Bu rehberleri uyguladım işe yaramadı. hala yüksek kullanıyor, CustomOS windows10 Superlite kullanıyorum şuan ram kullanımı boşta 600mb fakat stabil değil

Gereksiz eklentiler var mı?
Gereksiz hiç bir eklenti yok. Arkada sadece Logitech GHub açık kalıyor youtube açtığımda sistem aşırı doluyor. SSD ayarlarımda düzgün yukarıdada belirttiğim gibi şuan CustomOS win10 superlite kullanıyorum 600mb boştayken çok rahat sistem fakat stabil değil performans sorunları var

Geri
Yukarı