Windows 10 mu Windows 8.1 mi?

Şu an Windows 10 kullanıyorum. Memnunum fakat sistem hem çok yoruluyor hem çok ısınıyor. Sistemde HDD ve 4 GB RAM var. Windows 8.1 lisansım yok OEM kullanmak istemiyorum. Ayrıca arama menüsü çok tuhaf geliyor bana. Etkinleştirme menüsü geliyor dersim ve oyunlarım bölünüyor.

Windows 8.1.

Şu an Windows 10 kullanıyorum. Memnunum fakat sistem hem çok yoruluyor hem çok ısınıyor. Sistemde HDD ve 4 GB RAM var. Windows 8.1 lisansım yok OEM kullanmak istemiyorum. Ayrıca arama menüsü çok tuhaf geliyor bana. Etkinleştirme menüsü geliyor dersim ve oyunlarım bölünüyor.
Bilgisayarınızın kasmasını mı istiyorsunuz? O zaman HDD ile Win10 kullanın.
Ben olsan masaya koyar parayı 8.1 key alırdım.

Windows 10 32 Bit kullanmanı tavsiye ederim. Yükse sistemler 64 Bit ve Pro tavsiye edilir.8.1'e dönmeni tavsiye etmem.

İlk cümleyi tam anlayamadım. Windows 10 formatladığımda garip bir şekilde etkinleştirilmiş biçimde geldi. Kendi sitesinden indirdim.

Hocam HDD ile Win 10 kullanmak sıkıntı çünkü sistem çok yavaş çalışır.
500 GB'lık bir HDD kullanıyorum Win 8.1 var sistemimde şu anda.
2 ay önce Win 10 yüklemiştim Google'a girmesi 2 dakikamı almıştı. Win 8.1 de bu süre 15 saniye falan.

Eğer KMSpico gibi programlar kullanacaksanız. Win 8.1 olması bir şey ifade etmez sistem daha kötü çalışır. "Windows 8.1 lisansım yok OEM kullanmak istemiyorum" demenizden dolayı yazdım böyle bir şeyi.

Hocam Windows 8.1 arayüz olarak neredeyse Windows 7'nin aynısı bir tek başlat menüsü farklı onu da open/classic Shell ile çözebilirsiniz. OEM kullanmak istemiyorsanız crack yapmaktan başka bir seçeneğiniz.
1616957051732.png

1616957103388.png

Geri
Yukarı