Windows 8.1 mi? Windows 10 mu?

Yok hocam onu istediğim için değil, arasında aman aman bir fark olmadığını düşünüyorum, ondan kaynaklı. Zaten sistemde oyun falan oynanmayacak sadece iş amaçlı kullanılacak, bu yüzden daha hızlı olması avantaj sağlar diye düşündüm. Sizin öneriniz nedir?

Hocam o dediğiniz sürüm hız bakımından nasıldır? Sizin öneriniz nedir tam olarak?

Otomatik yüklü gelen herhangi uygulama yok. Microsoft Store vs. Lazım olacaksa normal Windows 10 Home yükle. SSD ve 8 GB+ RAM varmış zaten, problem olmayacaktır.

Otomatik yüklü gelen herhangi uygulama yok. Microsoft Store vs. Lazım olacaksa normal Windows 10 Home yükle. SSD ve 8 GB+ RAM varmış zaten, problem olmayacaktır.
Hocam arkadaşımın microsoft storeye çok ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. O zaman son olarak, windows 8.1 ile hız bakımından aralarındaki fark nasıldır? Arkadaşım bu zamana kadar hep yavaş kullandı, ve buna artık son vermek istiyor. Bu yüzden hıza çok dikkat ediyorum.

Hocam arkadaşımın microsoft storeye çok ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. O zaman son olarak, windows 8.1 ile hız bakımından aralarındaki fark nasıldır? Arkadaşım bu zamana kadar hep yavaş kullandı, ve buna artık son vermek istiyor. Bu yüzden hıza çok dikkat ediyorum.

Donanımı yeterli hocam, Windows 8.1 eskidi bir tık. Yüklü gelen uygulamaları falan kullanmıyorsa Ltsc, ihtiyacı olursa düz sürüm kurşun Windows 10'u.

Yok hocam onu istediğim için değil, arasında aman aman bir fark olmadığını düşünüyorum, ondan kaynaklı. Zaten sistemde oyun falan oynanmayacak sadece iş amaçlı kullanılacak, bu yüzden daha hızlı olması avantaj sağlar diye düşündüm. Sizin öneriniz nedir?

Hocam o dediğiniz sürüm hız bakımından nasıldır? Sizin öneriniz nedir tam olarak?

Torunumm LTSC sürümleri hız ve performans bakımından dünyanın süper gücü Osmanlı'dan sonra tabii ki de.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, arkadaşımın sistemi biraz eski, format atacağız fakat hangi işletim sistemini kuracağımıza karar veremedik. Biliyorum, Microsoft Windows 8.1'den desteğini çekti, fakat hız bakımından bir avantaj sağlar mı? Zaten sistemde oyun oynanmayacak.
Hünkârım, işlemci sizin computer-i şerifinizden kalma. Eski sürüm bir Windows 10 LTSC veya Windows 8.1 Single Language iyi gidebilir. Siz Mısır'ı fethedip gelin, oradaki ganimetlerden iyi bir işlemci alabilirsiniz.

Hünkârım, işlemci sizin Computer-i şerifinizden kalma. Eski sürüm bir Windows 10 LTSC veya Windows 8.1 Single Language iyi gidebilir. Siz Mısır'ı fethedip gelin, oradaki ganimetlerden iyi bir işlemci alabilirsiniz.

Hocam işlemci Intel Core i7-3920XM 2.9 GHz ile değişildi. 12 GB RAM, SSD ve bu işlemciyle birlikte gayet randımanlı çalışıyor şu anlık. Zaten sistemde oyun oynanmayacak, yazmıştım daha önce.

Hocam işlemci Intel Core i7-3920XM 2.9 GHz ile değişildi. 12 GB RAM, SSD ve bu işlemciyle birlikte gayet randımanlı çalışıyor şu anlık. Zaten sistemde oyun oynanmayacak, yazmıştım daha önce.
Sultanım hayırlı olsun. Canavar gibi sistem dizmişsiniz. Hiçbir işletim sisteminde sıkıntı yaşamaz. Kansu Gavri'yi yendikten sonra çok iyi gider😊

Geri
Yukarı