Windows 10 mu? Windows 8.1 mi?

gökmeNN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı ve Grafik Tasarım
Merhaba, benim windows 8.1 orijinal CD'm var ve onu kullanıyorum. Windows 10 geçmemi önerir misiniz? Elimde key yok ondan korsan Windows 10 kullanmak istemiyorum. Korsan olması sorun yaratır mı? Uzun lafın kısası Windows 10 mu kullanmalıyım, Windows 8.1 mi?

Herkes Windows 10 önerecektir. Korsana destek verilmiyor, yardım alamayacaksın. KMSpico ile etkinleştirmek istersen zararları var. N11 gibi bir siteden Key alabilirsin. Windows 10 Pro

Merhaba, benim windows 8.1 orijinal CD'm var ve onu kullanıyorum. Windows 10 geçmemi önerir misiniz? Elimde key yok ondan korsan Windows 10 kullanmak istemiyorum. Korsan olması sorun yaratır mı? Uzun lafın kısası Windows 10 mu kullanmalıyım, Windows 8.1 mi?
N11.com 6 tl win 10 pro ben aldım sorunsuz çalışıyo.

Selamlar bende i3 530 4gb ram AMD Radeon HD 6870 var şuan 8.1 pro kullanmaktayım. Ancak sıkıldım.Oyun oynarım CSGO Ets2 gibi... Hangi Sistemde daha iyi FPS alırım ? Ayrıca Windows 10 hantal mı ? AMD 8.1 den yazılım desteğini bıraktı mı ? Şimdiden teşekkürler .

Windows 10 tercih edilmeli. Dilersen gereksiz ve saçma bulduğun servisleri de kapatmanın bir sürü yolu var...

Mence Windows8.1. Windows 10 mene gore dağınıq görünür. Yeni bir tərəfdən metro arayüzü bir tərəfdən standart arayüz. Ikonlar çox böyükdür. Menular heresi bir ölçüdə, yarisi qara rəngli yarisi yox. Her update-de windows tamam dəyişir.

Geri
Yukarı