Windows 10 nasıl etkinleştirilir?

Yasoo

Femtopat
Selamün aleyküm arkadaşlar.
Bir şey söyleyeceğim ben bilgisayar parçalarını sipariş ettim yaklaşık 1 haftaya hazır olacak gelecek. Bilgisayar ilk açıldığında BIOS güncellemesi yaptıktan sonra Windows 10'u 15-20 liraya lisans anahtarıyla alacağım bunu nasıl yüklerim anlatabilir misiniz?

Aleykümselam. Arama kısmına etkinleştir yazıp enterlayıp oradan " Ürün anahtarını etkinleştir " yazısı var altta anahatar resmi var hatta. Ona basıp oraya gireceksin 👍

etkinlestirme.png

Aleykümselam. Arama kısmına etkinleştir yazıp enterlayıp oradan " ürün anahtarını etkinleştir " yazısı var altta ana hat ar resmi var hatta. Ona basıp oraya gireceksin 👍

Ve aleykümselam sadece etkinleştirme mi yoksa hem Windows kurulumu hem etkinleştirme mi?

İste yeni topluyorum ilk acildiginda ne yapmam lazim kurulum ve etkinlestirme için ilk açıldığında.
Aleykümselam. Arama kısmına etkinleştir yazıp enterlayıp oradan " Ürün anahtarını etkinleştir " yazısı var altta ana hat ar resmi var hatta. Ona basıp oraya gireceksin 👍

Eki Görüntüle 672425

Teşekkürler peki kurma nasil yapiliyor

İçinde işletim sistemi varsa zaten etkinleştirilmiş olur o ben KEY alıp yapacaksın sandım.

Temiz kurulum yapacaksın önce. Anlatımlar mevcut ondan sonra etkinleştireceksin.

Burada yazanları adım adım takip ederek önce Win10 kurup sonra etkinleştireceksin;

Şuraya da bakmanı öneririm daha toplu ve düzenli şekilde paylaşılmış.

İçinde işletim sistemi varsa zaten etkinleştirilmiş olur o ben Key alıp yapacaksın sandım.

Temiz kurulum yapacaksın önce. Anlatımlar mevcut ondan sonra etkinleştireceksin.

Burada yazanları adım adım takip ederek önce Windows 10 kurup sonra etkinleştireceksin;

Tamamdır çok çok teşekkürler 🤠🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı