Çözüldü Windows 10 nasıl kurulmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Her türlü USB ile kurmanız gerekiyor temiz kurulum olması için. Key yoksa kurulum ekranında sorar girmek isterseniz girersiniz.
Temiz format atmak için USB kullanmalısınız. Anahtar kodunu format atarken Windows etkinleştirme kısmında girersiniz.

Kurulum için aşağıdaki videolardan yardım alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Her türlü USB ile kurmanız gerekiyor temiz kurulum olması için. Key yoksa kurulum ekranında sorar
USB ye nasıl atabilirim Windows

Key sadece bir etkinleştirme aracı, kurulumla alakası yok. Kurulumu ISO dosyasını bir diske yazdırarak yapmalısınız.
anladım

Temiz format atmak için USB kullanmalısınız. Anahtar kodunu format atarken Windows etkinleştirme kısmında girersiniz.

Kurulum için aşağıdaki videolardan yardım alabilirsiniz.

teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı