Çözüldü Windows 10 nasıl tekrar kullanılabilir hale getirilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Spla.shy

Picopat
Daha fazla  
Mantıksız bir fikir üzerine şifresini unuttuğum cihazımın System32/config/ altındaki sam dosysını sildim sonra yeniden başlattığımda Windows çöktü bende Windows yükleme ISO'su olan bir flash ile kurtarma seçeneklerine ulaştım ve CMD ile bir kullanıcı oluşturmayı denedim ama işe yaramadı şimdi ise fotoğraflarımı geri getirmem lazm ya da Windows'u yeniden kullanılabilir bir hale getirmeliyim. ISO ile yeniden yüklemeye baktım ama diske yüklenemiyor biçimlendirme gerekli dedi.

Cihaz bilgilerimi bilmiyorum tam olarak öğrenirsem eklemeye çalışırım.

Mantıksız bir fikir üzerine şifresini unuttuğum cihazımın System32/config/ altındaki sam dosysını sildim sonra yeniden başlattığımda Windows çöktü bende Windows yükleme ISO'su olan bir flash ile kurtarma seçeneklerine ulaştım ve CMD ile bir kullanıcı oluşturmayı denedim ama işe yaramadı şimdi ise fotoğraflarımı geri getirmem lazm ya da Windows'u yeniden kullanılabilir bir hale getirmeliyim. ISO ile yeniden yüklemeye baktım ama diske yüklenemiyor biçimlendirme gerekli dedi.

Cihaz bilgilerimi bilmiyorum tam olarak öğrenirsem eklemeye çalışırım.
Başka bir PC var ise SSD ya da HDD neyse artık takıp almaktan başka çözüm yok gibi.

Windows'u kurarken eski sistem dosyaları silinmesin diye bir secenek vardı sanki onu yapınca depolamaya hiç ellemeden boş olan yere Windows kuruyordu.

Geri
Yukarı